دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اینستاگرام روی قابلیتی به نام «Text Mode» کار می‌کند که به کاربر اجازه می‌دهد پست‌های متنی منتشر کند، البته با توییتر و فیسبوک متفاوت است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اینستاگرام روی قابلیت جدیدی تمرکز کرده است که امکان انتشار پست‌های متنی را برای کاربران فراهم می‌کند. بنابراین به‌نظر می‌رسد توییتر باید به‌نوعی منتظر رقیب جدیدی باشد؛ البته این پست‌های متنی به‌صورت عکس و نه متن منتشر می‌شوند. به بیان ساده‌تر، اینستاگرام می‌خواهد ایجاد تصاویر حاوی متن را برای پست‌کردن ممکن کند.
این ویژگی که «Text Mode» نام دارد، اولین‌بار توسط منبعی به نام «الساندرو پالوزی» مشاهده و در توییتر به اشتراک گذاشته شد. به گفته پالوزی، این قابلیت یک پس‌زمینه رنگی در اختیار کاربران قرار می‌دهد و شما می‌توانید متن مدنظرتان را در آن تایپ کنید. نتیجه نهایی به‌صورت یک عکس در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شود. کاربران می‌توانند رنگ پس‌زمینه مدنظرشان را خودشان انتخاب کنند.
طبق تصاویری که از سوی پالوزی منتشر شده‌اند، پست‌های متنی اینستاگرام می‌توانند حاوی لینک به سایر شبکه‌های اجتماعی باشند، اما نمی‌دانیم کاربر می‌تواند روی آن‌ها کلیک کند یا اینکه تنها با یک عکس روبه‌رو می‌شویم.
درحال‌حاضر اینستاگرام به کاربران اجازه نوشتن متن در این پلتفرم را می‌دهد، اما این متون به‌صورت استوری منتشر می‌شوند، ولی با ویژگی جدید می‌توان متون را در اینستاگرام به‌صورت پست منتشر کرد.
با توجه به اینکه اینستاگرام هنوز درحال آزمایش این ویژگی است، انتظار نداریم در آینده نزدیک در اختیار کاربران قرار بگیرد و باید کمی صبور باشیم. علاوه‌براین، نمی‌دانیم این ویژگی مورد استقبال کاربران قرار می‌گیرد یا خیر. شاید این شبکه اجتماعی شروع به آزمایش محدود این قابلیت کند و پس از مدتی از انتشار عمومی آن پشیمان شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster