تسلا در طول دو سال گذشته به‌طور مداوم قیمت خودروهای خود را افزایش داده است و حالا مجبور شده به خاطر تقاضای کم قیمت خودروهایش را کاهش دهد. 
تسلا اعلام کرده است قیمت مدل‌های ۳ و Y را حدود ۳۰ درصد کاهش خواهد داد تا بتواند مشتریان خود را حفظ کند.‌ این افزابش قیمت علاوه بر آمریکا در چین نیز اتفاق افتاده است. همین موضوع باعث شده تا خریداران جدید  خودروهای تسلا نسبت به کاهش متناوب قیمت خودروهای تسلا شاکی باشند و بگویند که تسلا باید مابه‌التفاوت پول آ‌ن‌ها را برگرداند‌.
تسلا هم‌اکنون در آمریکا برترین برند خودروی الکتریکی از نظر فروش مدل‌های لوکس و کم‌مصرف شده است و حالا این شرکت قصد دارد بعد از دو سال افزایش مداوم قیمت‌ها خودروهاش، اقدام به کاهش قیمت آن‌ها بکند. 
در حال حاضر قیمت خودروهای تسلا به صورت زیر هستند:
البته این قیمت هنوز بالاتر از میزان سوبسید پرداختی از سوی دولت آمریکا برای خرید خودروهای الکتریکی است و خریداران احتمالا برای خرید آن‌ها با کمبود بودجه مواجه خواهند بود. 
تسلا در اروپا نیز قیمت خودروهای خود را کاهش داده است و تخفیف‌های تا ۱۷ درصد به این خودروها تعلق گرفته است. البته این کاهش قیمت‌ها ممکن است سهامداران و سرمایه‌گذاران تسلا را با نگرانی مواجه کند. در هر حال،  باید منتظر بمانیم و ببینیم که تسلا برای سال ۲۰۲۳ چه برنامه‌هایی در سر دارد.  
منبع: NT
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster