سامسونگ قرار است سری گلکسی S23 را ماه آینده معرفی کند و حالا رندرهای جدید مدل گلکسی S23 پلاس منتشر شده است که دید بهتری از طراحی و رنگ‌بندی آن در اختیار ما قرار می‌دهد‌. 
در حالیکه امروز تصاویر مربوط به رنگ‌بندی گلکسی S23 اولترا فاش شد، حالا رنگ‌بندی گلکسی S23 پلاس منتشر شده است که هر دو دسته تصاویر نشان می‌دهند که هر سه مدل گلکسی S23 در چهار رنگ اصلی زیر معرفی خواهند شد: 
این چهار رنگ، در واقع رنگ‌هایی هستند که در خرده‌فروشی‌ها عرضه خواهند کرد و البته سامسونگ چند رنگ انحصاری دیگر نیز در وب‌سایت خود ارائه خواهد کرد که متفاوت از این چهار رنگ خواهند بود. همانطور که در تصاویر می‌بینید طراحی گلکسی S23 پلاس نسبت به مدل سال گذشته تغییر کرده است و دیگر خبری از ماژول دوربین پنل پشتی نیست. 
این تغییرات باعث خواهد شد تا هر سه مدل گلکسی S23 طراحی مشابهی داشته باشند و از طرف دیگر مدل گلکی S23 شبیه به گوشی‌های سری گلکسی A مثل گلکسی A14 یا گلکسی A34 شود. 
سری گلکسی S23 سامسونگ قرار است در روز اول فوریه در رویداد آنپکد معرفی شوند و گفته می‌شود که هر سه مدل این سری مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ خواهند بود و هیچ‌ نسخه اگزینوسی نخواهند داشت.
نظر شما درباره رنگ‌بندی و طراحی گلکسی S23 پلاس چیست؟
منبع: Notebookchek
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster