دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
کنگره آمریکا درخوست ارتش این کشور برای خرید ۶۹۰۰ دستگاه هدست هولولنز مایکروسافت به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار را رد کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
به گزارش بلومبرگ، کنگره آمریکا درخوست ارتش این کشور برای خرید ۶۹۰۰ دستگاه هدست هولولنز مایکروسافت به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار را رد کرده است. برخی منابع می‌گویند ضعف‌های مربوط به فناوری هدست‌های مایکروسافت یکی از دلایل اصلی عقب نشینی کنگره برای تصویب بودجه و تأیید خرید هدست‌های هولولنز بوده است.
این هدست‌ها به صورت آزمایشی توسط ۷۲ سرباز مورد استفاده قرار گرفته‌اند ولی نتیجه استفاده از آنها چندان رضایت بخش نبوده است. تا جایی که ظاهراً برای برخی از سربازان مشکلات جسمی نیز به وجود آمده است. عوارضی از جمله خستگی چشم، سردرد و تهوع جزو مسایلی بوده که ۷۲ سرباز شرکت کننده در بررسی آزمایشی هدست‌های هولولنز از آن ابراز نارضایتی کرده بودند. حدود ۸۰ درصد سربازانی که به صورت آزمایشی از هدست‌های هولولنز استفاده می‌کردند، اعلام کرده بودند با ۳ ساعت استفاده از هدست‌های هولولنز مایکروسافت دچار مشکلات جسمی می‌شوند و دیگر قادر به استفاده از هدست‌ها نیستند.
مایکروسافت چند سال قبل قراردادهای چند میلیارد دلاری با ارتش ایالات متحده برای سیستم تقویت بصری یکپارچه (IVAS) بر اساس فناوری هدست‌های هولولنز این شرکت منعقد کرد. با گذشت زمان پروژه به خوبی پیش نرفت و مشکلات فنی در پیشبرد پروژه گزارش شد. حالا کنگره آمریکا درخواست ارتش این کشور را مبنی بر خرید هدست‌های هولولنز مایکروسافت رده کرده است.
مایکروسافت قراردادی ۱۲۵ میلیون دلاری برای توسعه مدل بهبود یافته این هدست‌ها با ارتش آمریکا تنظیم کرده بود. با وجودی که کنگره آمریکا با خرید هدست‌های جدید موافق نکرده است، اما بودجه ۴۰ میلیون دلاری را برای رفع نقص‌های پیدا شده در آزمایش‌های انجام شده، تصویب کرده است. کنگره آمریکا دیگر نمی‌خواهد برای ادامه خرید هدست‌های هولولنز مایکروسافت هزینه کند.
باید دید وضعیت مایکروسافت با تلاشی که برای توسعه این هدست‌ها انجام داده بعد از رد شدن درخواست خرید، به چه سمت و سویی حرکت خواهد کرد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster