زمان رونمایی از گوشی پزچم دار جدید سامسونگ گلکسی S23 پیش از اعلام سامسونگ افشا شد. وب سایت این شرکت در کلمبیا بطور تصادفی زمان مراسم آنپکد را در روز ۱۲ بهمن اعلام کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در صورتی که تاریخ اعلام شده صحیح باشد کمتر از یک ماه تا […]
زمان رونمایی از گوشی پزچم دار جدید سامسونگ گلکسی S23 پیش از اعلام سامسونگ افشا شد. وب سایت این شرکت در کلمبیا بطور تصادفی زمان مراسم آنپکد را در روز ۱۲ بهمن اعلام کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در صورتی که تاریخ اعلام شده صحیح باشد کمتر از یک ماه تا معرفی رسمی پرچمدار بعدی سامسونگ فرصت باقی است.
پیش از این سامسونگ از برگزاری مراسم گلکسی آنپکد در ۱ فوریه خبر داده بود. بنظر می رسد در این تاریخ گلکسی S23 نیز رونمایی خواهد شد. همچنین بر خلاف سه سال گذشته این مراسم بصورت حضوری و در سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد.
در حال حاضر صفحه پیش فروش محصولات جدید این شرکت نیز فعال شده و افرادی که این محصولات را پیش خرید کنند می توانند ۵۰ دلار اعتبار خرید از فروشگاه این شرکت دریافت کنند.
احتمالا پیش از رونمایی اصلی چندین تیزر تبلیغاتی نیز در مورد محصولات جدید منتشر خواهد شد که برخی حزئیات آنها را نشان می دهد. بدین ترتیب کاربران نیز برای دیدن محصولات مشتاق تر خواهند شد.
این رویداد در تاریخ ۱۲ بهمن برگزار میشود و احتمالا همراه با گلکسی S23 شاهد معرفی لپ تاپ های سری گلکسی بوک با نام های احتمالی بوک ۳ پرو و پرو ۳۶۰ خواهیم بود.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster