بنظر می رسد بهبود سخت افزارهای استفاده شده در دوربین گلکسی S23 باعث شده است تا این گوشی بتواند عکاسی و فیلمبرداری فوق العاده ای در شب انجام دهد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با توجه به نزدیک شدن زمان رونمایی از گلکسی S23 جزئیات بیشتری نیز از این گوشی منتشر می‌شود. […]
بنظر می رسد بهبود سخت افزارهای استفاده شده در دوربین گلکسی S23 باعث شده است تا این گوشی بتواند عکاسی و فیلمبرداری فوق العاده ای در شب انجام دهد.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، با توجه به نزدیک شدن زمان رونمایی از گلکسی S23 جزئیات بیشتری نیز از این گوشی منتشر می‌شود. طبق گزارش اخیر سم موبایل، تیزرهای رسمی جدیدی از گلکسی S23 بصورت گیف منتشر شده است که در آن چیدمان دوربین این گوشی را از نمای پنل پشتی نشان می دهد. در این ویدیو می توان از تمرکز سامسونگ برای ارائه در گوشی جدید خود باخبر شد.
همچنین در این تیزر عبارت هایی مانند عکس های شبانه خیره کننده، مگاپیکسل هابی که شمارا واردار به گفتن وای میکند و یا عکاسی در نور شب دیده می شود که به قابلیت های این گوشی اشاره دارند. البته در این ویدیو تنها به بخشی از قابلیت های بیشمار این گوشی اشاره شده است. احتمالا دیگر تیزرهای این گوشی مربوط به بخش های مختلف و عملکرد آنها مربوط خواهد بود.
این تیزر اخیر نشان می دهد سامسونگ در گوشی پرچم دار جدید خود فناوری عکاسی در شب را بهبود بخشیده است. پیش از این نیز در مورد تمرکز سامسونگ روی افزایش قابلیت های دوربین منتشر شده بود.
اکنون نیز با اطمینان می توان گفت که بهبودهایی در عکاسی با نور کم در گوشی گلکسی S23 انجام گرفته است که همان بهبود دوربین برای شرایط نوری است.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster