سامسونگ قصد دارد از سال ۲۰۲۴ مدل پلاس را از سری گوشی‌های گلکسی S خود حذف کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ تاکنون با گوشی های پرچمدار خود در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا کاربران را غافلگیر کرده است. اما گزارش های اخیر نشان می‌دهد از سال آینده و سری […]
سامسونگ قصد دارد از سال ۲۰۲۴ مدل پلاس را از سری گوشی‌های گلکسی S خود حذف کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ تاکنون با گوشی های پرچمدار خود در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا کاربران را غافلگیر کرده است. اما گزارش های اخیر نشان می‌دهد از سال آینده و سری گلکسی اس ۲۴ دیگر شاهد مدل پلاس نخواهیم بود و تنها مدل استاندارد و اولترا به بازار عرضه می شود. طبق گزارش Android Athority، در سال آینده تنها دو نسخه استاندارد و اولترا از سری گلکسی S24 توسعه می یابند.
فروش بسیار پایین مدل پلاس باعث شد تا سامسونگ چنین تصمیمی بگیرد. طبق گزارش Gfk سامسونگ در سال گذشته تنها ۱۷ درصد از مدل پلاس فروش داشته است. در حالیکه سهم مدل استاندارد و اولترا از گوشی S22 به ترتیب ۳۸ و ۴۵ درصد بوده است.
سامسونگ علاوه بر مدل پلاس از گلکسی S24 بعضی مدل های سری A را نیز دیگر تولید نخواهد کرد. همچنین ممکن است این شرکت کره ای سری گلکسی FE را دوباره به خط تولید بازگرداند تا بتواند به حضور خود در بازار گوشی های ارزان قیمت ادامه دهد.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster