روتر جدید شرکت ام اس آی پی تواند سیگنال های خود را در تمامی نقاط خانه منتشر کند. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در بسیاری مواقع پیش می آید که در بعضی نقاط خانه سیگنال های وای فای بسیار ضعیف هستند. این مشکل با روتر جدید MSI برطرف شده است. زیرا آنتن […]
روتر جدید شرکت ام اس آی پی تواند سیگنال های خود را در تمامی نقاط خانه منتشر کند.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در بسیاری مواقع پیش می آید که در بعضی نقاط خانه سیگنال های وای فای بسیار ضعیف هستند. این مشکل با روتر جدید MSI برطرف شده است. زیرا آنتن های این روتر می‌تواند افراد را در خانه دنبال کند.
جدیدترین روتر MSI با نام RadiX Turbo ب BE2200 به عنوان محصولی بالارده می توان تمامی قابلیت های لازم یک روتر را به کاربر ارئه کند‌. این دستگاه به یک قابلیت جدید مجهز است که آن را از دیگر روترها متمایز می کند. این روتر می تواند دستگاه های دیگر را به طور خودکار دنبال کند.
بدین ترتیب با قابلیت جدید بهترین پوشش سیگنالی به کاربر عرصه می شود. به گفته MSI این روتر تا پایان ۲۰۲۴ عرضه نمیشود زیرا هنوز بخش های از کارکرد آن دچار مشکل است که باید برطرف شود. هنوز مشخص نیست موتور حرکت دهنده انتن ها می توانند برای سالهای متمادی کار کنند یا خیر. طبق گزارش انگجت در زمان نمایش کارکرد این روتر در نمایشگاه، افزایش دمای کارکرد باعث قطع و وصل شدن کارکرد آنتن شده بود.
با توجه با اینکه هنوز جزییات بیشتری از کارکرد این روتر نداریم، مشخص نیست این دستگاه در صورت قرارگیری در یک خانه با گجت های مختلف کدام یک از آنها را در الویت قرار می دهد. دستگاه جدید MSI از وای فای ۷ نیز پشتیبانی خواهد کرد.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster