شیائومی قرار است محصولاتی جدیدی شامل پوکو پادز و ردمی بادز ۴ اکتیو را به‌زودی معرفی کند و حالا رندرهای این دستگا‌ها فاش شده است که دید بسیار خوبی از طراحی آن‌ها در اختیار ما قرار می‌دهد. این تصاویر را وب‌سایت 91Mobiles منتشر کرده است.
پوکو پادز قرار است اولین ایرفون برند پوکو باشد و ردمی بادز ۴ اکتیو نیز یک ایرباد محصول برند ردمی خواهد بود. این دو ایرباد از نظر طراحی شبیه به ایرپاد اپل هستند، اما پوکو بادز از دو رنگ مشکی و زرد استفاده کرده است در حالیکه ردمی بادز ۴ اکتیو دارای رنگ مشکی است و یک بریدگی کوچک نیز روی بدنه خود دارد که احتمالا مربوط به میکروفون و دستیار هوشمند می‌شود. کنترل این ایرباد از طرق لمسی خواهد بود. 
ظاهرا کیس پوکو پادز در رنگ مشکی و کیس ردمی بادز ۴ اکتیو در رنگ‌های مشکی و بژ ارائه خواهند شد. تصاویر امروز فقط طراحی ظاهری این دستگاه‌ها را به ما نشان می‌دهند و مشخصات سخت‌افزاری آن‌ها را نمایش نمی‌دهند. البته زمان دقیق معرفی و قیمت آن‌ها نیز هنوز مشخص نیست. 
البته پوکو قرار است گوشی‌های سری پوکو X5 را در تا آخر ماه فوریه معرفی کند و احتمالا این ایربادها نیز در همان رویداد رونمایی خواهند شد. البته ایرباد ردمی ممکن است در همین ماه ژانویه معرفی شود.  
منبع: Gizmochina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster