شارژر قدرتمند Satechi به طور همزمان می تواند ۶ دستگاه مانند لپ تاپ، تبلت و گوشی را شارژ کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هاب شارژر شرکت Satechi که در نمایشگاه CES امسال رونمایی شد، می تواند با سرعت بسیار بالا چند دستگاه را به طور همزمان شارژ کند. این شارژر ۲۰۰ […]
شارژر قدرتمند Satechi به طور همزمان می تواند ۶ دستگاه مانند لپ تاپ، تبلت و گوشی را شارژ کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هاب شارژر شرکت Satechi که در نمایشگاه CES امسال رونمایی شد، می تواند با سرعت بسیار بالا چند دستگاه را به طور همزمان شارژ کند. این شارژر ۲۰۰ واتی مجهز به ۶ پورت USB C است که امکان شارژ چند دستگاه را فراهم می کند.
این شارژر کوچک تنها ۵۰۰ گرم وزن دارد و به اندازه‌ای است که به راحتی می‌تواند درون یک کوله پشتی قرار بگیرد. این شرکت در سال گذشته نیز یک شارژر ۶ پورت معرفی کرد که توان آن ۱۶۵ وات بود. در شارژر جدید علاوه بر افزایش سرعت شارژ، دو پورت جدید USB C PD 3.1 نیز به آن اضافه شده است. همچنین قرار گیری چهار درگاه USB C PD 3.0 روی آن با پشتیبانی از فناوری QC امکان استفاده از پروتکل های شارژ دیگر را نیز فراهم می کند.
طبق گزارش این شارژر می تواند با توجه به پورت مورد استفاده خروجی برق را تغییر دهد و بدین ترتیب می توان دستگاه های مختلف را با توان های مختلف به آن متصل کرد. در صورت استفاده از هر ۶ پورت شارژر به طور همزمان، دارای ۴ خروجی ۲۰ وات، یک خروجی ۴۵ و یک خروجی ۶۵ وات خواهیم بود.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster