توسطautokhabari


ژانویه 9, 2023

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش پنج هزار دستگاه دناپلاس را برای تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۱ در بورس کالا اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا روز یکشنبه مورخ ۲۵ دی ۱۴۰۱ فروش دنا پلاس را در بورس کالا آغاز کند.
بر اساس بخشنامه منتشر شده شرایط فروش دنا پلاس، قیمت پایه این خودرو ۱۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود. رنگ عرضه شده سفید و تعداد عرضه این خودرو ۵۰۰۰ دستگاه می باشد .
پیش پرداخت برای خرید این خودرو ۱۰۰درصد اعلام شده است و زمان تحویل خودروی دنا پلاس در این نوبت فروش ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ می باشد.
حتما بخوانید : آموزش خرید خودرو در بورس کالا
متقاضیان خرید این خودرو در بورس کالا باید توجه داشته باشند که در پایان معامله و در صورت خرید خودرو باید ۱۳ درصد مالیات ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و همچنین مبلغ ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار تومان را به عنوان هزینه های جانبی شمال شماره گذاری و بیمه و … بپردازند.
بر اساس قوانین جدید عرضه خودرو در بورس کالا، تنها افرادی می توانند نسبت به خرید خودرو در این بستر اقدام کنند که از سال ۱۳۹۸ تا امروز هیچگونه خرید خودرویی را از خودروسازان خصوصی و دولتی نداشته اند.
هرکدملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی ازکدهای عرضه شده درتاریخ عرضه می باشد
خریداران باید ۱۸سال تمام را داشته باشند.
دنا پلاس دارای موتور EF7 با حجم موتور ۱۶۴۵ / حداکثر قدرت موتور ۱۱۳ اسب بخار / حداکثر گشتاور ۱۵۵ نیوتون متر / استاندارد آلایندگی یورو ۵ / ترمز عقب کاسه ای / سیستم ترمز ضد قفل ( EBD و ABS ) گیربکس ۵ دنده دستی / رینگ ۱۵ اینچ فولادی / سنسور دنده عقب / دوربین دید عقب / کروز کنترل / آینه های جانبی برقی / صندلی راننده و صندلی شاگرد ۸ حرکته برقی / مالتی مدیا / فرمان هیدرولیکی / کلیدهای کنترلی روی فرمان
چرا تعهدات قبلی خویش را انجام نمیدن که پول مردم را از یکسال پیش یا ۳ ماه پیش گرفته اند که یکساله یا ۳ ماهه دنا بدهند بدون اینکه آنها را بدهند در بورس می خواهند بفروشند !! این ظلم آشکار به آنهایی نیست که دار و ندار خویش را به حساب ایران خودرو واریز کرده اند ولی سرموقع نمی تونن تحویل بگیرند؟!!
یعنی چی از خودروساز دولتی یا خصوصی از سال ۱۳۹۸ به این طرف نخریده‌ باشند. من در سال ۹۸ از مدیران خودرو ام وی ام بصورت آزاد خریده ام . مدیران خودرو هم‌اکنون نیز بدون هیچگونه قرعه کشی ثبت نام می‌کنه و نقد یا اقساطی خودرو میفروشه‌. این چه ربطی بشما‌ داره که خودتان را شرکت دولتی میدانید
نه مشکلی نداره،شرکت های دولتی نگرفته باشی.علاوه بر این بورس کاری با پلاک فعال هم نداره
دنا پلاس هم رینگ فولادی شد؟
از صف کشیدن برا چنین آشغال هایی به شدت متنفرم،لامصبا عین کفتار تو بورس ریختن پول مردم رو بالا میکشن و اشغال بهشون میندازن.خیلی پررو شدن اینا
آره دیگه دقیقا.
بعد چند ماه دیگه یه مدل دنا پلاس جدید معرفی میشه، رینگ آلومینیومی رو بر می گردونن قیمتش ۴۰ میلیون از این گرون تر!! این قانون ایرانخودرو و سایپاست دیگه، باید تا الان مسلط شده باشید!
ایول
دهن دلال ها سرویسه😊
عجیبه! تعهدات قبلی خویش را عمل نمیکنن!؟ جالبه بجای تارا و دنا پلاس، پارس و راناپلاس میدن!
بعدش؛ تارا و دناپلاس و هایما با دو سه برابر قیمت تو بورس، می فروشن! دمتون گرم بخدا خیلی باحالید!
حالا سازمان حمایت از مصرف کننده، تعزیرات، سازمان بازرسی، وزارت صمت، مجلس! و …. هزار ارگان دیگه کجا هستن و چکار میکنن، نمیدونم!
به گوش کس نمی‌رسد
در این هوا صدای ما
همین خیال آشنا
به گریه می‌کشد مرا
یا خدا
دنا پلاس با رینگ فولادی، فرمان هیدرولیک، ترمز کاسه ای، بدون سانروف، بدون ایربگ ۶ نقطه…. بماند گیربکس ۶ دنده هم ندارد..
کجاش دنا پلاسه این. سمند ماینس هست با چراغ جدید!
شرط گواهینامه نیست برای خرید از بورس کالا ؟
ببخشیدا ولی هرکس بیشتر از قیمت پایه به این پول بده رفته تو پاچش شدیدا
رینگ فولادی ؟ترمز کاسه ای ؟سال ۲۰۲۳؟شوخی میکنی ؟قیمت پایه هم بخری برای مشتری ۲۳۰ تمام میشه
این چه ظلمیه
این چه کثافت کاریه
حقوق کارگر۴ میلیونه
مگه کارگر وکارمند دل ندارن مگه خانواده ندارن ؟
نباید ماشین سوار بشن؟