هرچند که از آغاز سال جدید میلادی کمتر از یک هفته می‌گذرد اما قرار است یکی از مورد انتظارترین گوشی‌های سال، یعنی گلکسی S23 اولترا، به زودی معرفی شود. حالا امروز اطلاعات تازه‌ای در خصوص دوربین سلفی این گوشی منتشر شده که در ادامه به آن می‌پردازیم.
بدون شک گلکسی S23 اولترا یکی از نامزدهای عنوان برترین‌ گوشی سال خواهد بود و با توجه به جایگاه فعلی سامسونگ در بازار و عملکرد مالی ضعیف گلکسی S22 اولترا، انتظارات از این گوشی تا حد زیادی بالا رفته است. از این رو انتظار می‌رود که سامسونگ در پرچمدار جدید خود بسیاری از مشکلات گلکسی S22 اولترا را رفع کند. با این وجود، گمانه‌زنی‌های قبلی به استفاده‌ی گلکسی S23 اولترا از دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی اشاره داشته‌اند که از دوربین 48 مگاپیکسلی S22 اولترا ضعیف‌تر است.
حالا اطلاعات جدیدی منتشر شده که به عملکرد بهتر دوربین سلفی گلکسی S23 اولترا نسبت به S22 اولترا، علی‌رغم تعداد مگاپیکسل‌های کمتر آن، اشاره دارد. بر اساس گزارش افشاگری به نام احمد قوایدر (Ahmed Qwaider)، دوربین سلفی گلکسی S23 اولترا از حالت پرو و فناوری پیکسل دوگانه بهره می‌برد. این ویژگی‌ها کیفیت عملکرد گوشی در ثبت تصاویر در محیط‌های کم‌نور و همچنین کیفیت کلی تصاویر دوربین سلفی آن را افزایش خواهند داد.
منبع: PhoneArena
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster