توسطautokhabari


ژانویه 7, 2023

یک شرکت گمنام چینی در نمایشگاه گوانگژو از پیکاپ الکتریکی عجیبی رونمایی کرده که شبیه پاسخ چینی به تسلا سایبرتراک به نظر می‌رسد.

پیکاپ عجیبی که در تصاویر می‌بینید، IAT T-Mad نام دارد و می‌توان آن را پاسخ چینی‌ها به تسلا سایبرتراک دانست! هرچند این پیکاپ فعلاً به‌عنوان یک کانسپت به نمایش درآمده است اما انتظار می‌رود نهایتاً راهی خط تولید شود. T-Mad که برای اولین بار در نمایشگاه خودروی گوانگژو رونمایی شده، یک پیکاپ الکتریکی غول‌پیکر است که تمرکز زیادی روی آفرود دارد. این ماشین ۵,۸۷۸ میلی‌متر طول، ۲,۱۹۸ میلی‌متر عرض و ۲,۰۲۹ میلی‌متر ارتفاع دارد و فاصلهٔ محوری آن برابر با ۳,۶۲۲ میلی‌متر است.

این یعنی T-Mad طولی تقریباً هم‌اندازهٔ سایبرتراک دارد اما عرض و ارتفاع آن بیشتر است. طراحی بیرونی این پیکاپ چینی شبیه چیزی است که از فیلم‌های علمی تخیلی بیرون آمده است. قسمت جلویی سایبرتراک چینی طراحی بسیار غیرمتعارفی دارد و بجای چراغ‌های سنتی در آن از چراغ‌های LED سراسری استفاده شده است. در اینجا همچنین از جلوپنجره هم خبری نیست و زیر چراغ‌ها سپر پلاستیکی مشکی‌رنگی بیرون زده که دو قلاب بکسل در پایین آن دیده می‌شود.

T-Mad پیکاپی چهاردر است اما درهای عقب آن به‌صورت عکس بازشو طراحی شده‌اند. با باز شدن درها، کابینی نمایان می‌شود که می‌توان چیدمان مختلفی برای صندلی‌های آن داشت. در عقب خودرو یک صندلی بزرگ مبل مانند نصب شده و سه صندلی کوچک‌تر هم در جلوی آن جای گرفته‌اند. این صندلی‌ها قابلیت چرخش دارند و راننده هم در وسط خودرو می‌نشیند. فعلاً مشخصات چندانی در مورد T-Mad اعلام نشده ولی انتظار می‌رود نسخهٔ تولیدی آن بردی در حدود ۸۰۰ کیلومتر داشته باشد که با سفارش باطری‌های بزرگ‌تر می‌توان این عدد را به ۱۰۰۰ کیلومتر افزایش داد.

F22RAPTOR
چه فرصتها که به خیلیا نداد این الکتریکی سازی
زمستانم
صندلیاش حتی تو عکس هم داره قیژ قیژ میکنه خخخخخخ
DoctoR
چون ۱۱۰ مدل ۸۴ همسایه فامیل شما صدای قیژ قیژ میداد به این نتیجه رسیدید که ماشین بالای ۱۰۰۰۰۰ دلاری چین صدای قیژ قیژ میده؟
زمستانم
دقیقا این رو چطور تشخیص دادی؟ نکنه تو تشخیص هویت کار میکنی؟ اینقدر سنگ این چینی های بو گندو رو به سینه نزن هر چند من خودم موافقم که چینی ها پتانسیل برده نوین شدن رو دارن این ما هستیم که عرضه نداریم ازشون کار بکشیم صد هزار دلار هم پول زیادی نیست اینجا جهنمه فکر میکنی عدد بزرگیه .
Amirreza.M
وقتی شما از تو عکس میتونی کیفیت ماشین رو بفهمی DoctoR هم از کامنتت میتونه این جور مسائل رو بفهمه
Wanted
….. آشغال…‌‌
مهران
چیکار داره میکنی چین!!!!
مجید
واییییی جووننممم چه عشقیه
ممد ژانگولر
من سایبر ترک خیلی دوست پس این هم میتونم خیلی دوست بدارم
Lamborghini
یه چیزی موقع خواندن مطلب پیکاپ کانسپت دوج یادم افتاد این که پیکاپ های برقی موقع یدک کشی یا حمل بار بردشون به شدت کم میشه به نظر بنده برای پیکاپ های برقی یا یه افزایش دهنده برد مثل پیشرانه کم حجم بنزینی مثلاً ۰.۵ تا ۱ لیتر بزارن یا از سیستم هیدروژنی پیل سوختی استفاده کنند
امین
عجب غولیه
محمد
من که واقعا حال کردم از طراحیش
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.