شرکت Locky نوعی سیستم هوشمند سازی توسعه داده است که بدون نیاز به قفل می توان یک حسگر اثرانگشت و کنترل کننده صوتی را به آن اضافه کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قفل هوشمند عرضه شده در نمایشگاه CES 2023 برخلاف قفل های کنونی، نیاز به تعویض درب ندارد و می […]
شرکت Locky نوعی سیستم هوشمند سازی توسعه داده است که بدون نیاز به قفل می توان یک حسگر اثرانگشت و کنترل کننده صوتی را به آن اضافه کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قفل هوشمند عرضه شده در نمایشگاه CES 2023 برخلاف قفل های کنونی، نیاز به تعویض درب ندارد و می تواند روی تمامی درب ها نصب شود. بدین ترتیب امکان هوشمند سازی درب منازل فراهم خواهد شد.
شرکت Locky قفل هوشمند خود به نام Flex touch pro را در نمایشگاه CES 2023 عرضه کرده است. به گفته این شرکت تولید تجاری این قفل هوشمند از ابتدای امسال آغاز خواهد شد.
این قفل هوشمند با توجه به ویژگی های بیومتریک می تواند مورد توجه بسیاری از مستأجران و مالکان قرار بگیرد. در این قفل از وای فای برای دسترسی از راه دور استفاده شده است. همچنین همراه با آن سه قاب به فروش می رسد که می تواند آن را برای تمامی درب ها مناسب کند. علاوه بر قابلیت کنترل کننده صوتی و حسگر اثر انگشت، این قفل می تواند با دستیار صوتی گوگل و الکسا آمازون و اپلیکیشن Locky کار کند. این دستگاه دارای یک باتری داخلی است که می تواند تا ۹ ماه کار کند.
با استفاده از این قفل هوشمند کاربر می تواند از هر جایی که هست درب خانه را کنترل کند. قیمت فروش آن نیز ۲۳۰ دلار است که اوایل ۲۰۲۳ قابل تهیه خواهد بود.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster