ریلمی امروز به‌طور رسمی از شارژر ۲۴۰ واتی خود رونمایی کرد. در این آداپتور از فناوری شارژ سریه استفاده شده است و تاکنون هیچ شرکتی نتوانسته چنین سرعت شارژی را ارائه کند. 
ریلمی در ساخت این شارژر از یک منبع شارژ ۱۰۰ پات سه‌جهته استفاده کرده است و خروجی‌ 10V 24A و‌ ورودی 20V 12A دارد. ریلمی ادعا کرده است که این آداپتور دارای بازدهی ۹۸.۵ درصد است. 
این شارژر از نوع گالیوم نیترید یا GaN است که ‌ماکزیمم تراکم توان آن به 2.34W/CC می‌رسد و تاکنون هیچ شارژری نتوانسته به چنین عددی دست یابد. این شارژر با وجود اینکه قوی‌تر از مدل قبلی خود با سرعت ۱۵۰ وات است اما فقط ۵ درصد بزرگتر از آن می‌باشد. در این شارژر از درگاه USB-C استفاده شده است.  
کابل شارژ این آداپتور از نوع 12A است که به‌همراه آن عرضه خواهد شد و ظرفیت حمل جریان آن ۲۰ درصد نسبت به نسل قبلی افزایش یافته است. شارژر ۲۴۰ واتی SuperVOOC ریلمی با پروتکل‌های 65W PD, QC, و VOOC سازگار است و اولین گوشی مجهز به آن گوشی ریلمی GT Neo5 خواهد بود. این گوشی ظاهرا در ماه فوریه معرفی خواهد شد. 
ریلمی گفته است که باتری این گوشی بعد از ۱۶۰۰ بار شارژ توسط آداپتور ۲۴۰ واتی بیش از ۸۰ درصد ظرفیت خود را حفظ خواهد کرد. به گفته این شرکت، استانداردهای ایمنی زیادی در ساخت این شارژر فوق‌سریع استفا ه شده است و کاربران نباید هیچ‌ نگرانی از بابت وارد شدن آسیب‌های احتمالی به گوشی‌شان نداشته باسند.
منبع: Gizmochina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster