ایسر در نمایشگاه CES2023 امسال از یک میزکار جدید با نام eKinekt BD3 رونمایی کرد که همراه خود یک دوچرخه ثابت دارد و در صورت رکاب زدن برق تولید می کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، میز کار جدید ایسر برای افرادی مناسب است که در لحظه می توانند چندین کار با […]
ایسر در نمایشگاه CES2023 امسال از یک میزکار جدید با نام eKinekt BD3 رونمایی کرد که همراه خود یک دوچرخه ثابت دارد و در صورت رکاب زدن برق تولید می کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، میز کار جدید ایسر برای افرادی مناسب است که در لحظه می توانند چندین کار با هم انجام دهند. بنابراین با استفاده از این میز کار علاوه بر کار و ورزش، برق نیز می توان تولید کرد. البته رکاب زدن روی این میز کار می تواند برق برای شارژ دستگاههای روی میز را تامین کند.
ایسر مدعی است در صورتی که به مدت یکساعت با سرعت ۶۰ دور در دقیقه روی این میز کار رکاب بزنید می توانید ۷۵ وات برق تولید کنید. اگر چه مقدار آن بسیار ناچیز است اما می تواند لوازم کاربردی مانند گوشی های موبایل را شارژ کند.
در این میز دوچرخه ای دو پورت USB -A و یک پورت USB-C قرار دارد و می توان دستگاه های مختلف را به آن متصل کرد. همچنین امکان استفاده از وضعیت های مختلف کار یا ورزش برای این میز کار وجود دارد. این میز کار یک اپلیکیشن مخصوص به خود دارد که در آن میزان کالری سوزانده شده و یا برق تولید شده نیز قابل مشاهده و بررسی است.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster