در نمایشگاه CES امسال ردیاب های ویژه مجهز به جی پی اس معرفی شدند که می توانند برای بسیاری از کاربران جالب توجه باشند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، نمایشگاه فناوری CES در سال ۲۰۲۳ پس از دو سال برگزاری آنلاین بصورت حضوری کار خود را آغاز کرد. در این نمایشگاه ردیاب […]
در نمایشگاه CES امسال ردیاب های ویژه مجهز به جی پی اس معرفی شدند که می توانند برای بسیاری از کاربران جالب توجه باشند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، نمایشگاه فناوری CES در سال ۲۰۲۳ پس از دو سال برگزاری آنلاین بصورت حضوری کار خود را آغاز کرد. در این نمایشگاه ردیاب های مجهز به جی پی اس پیشرفته معرفی شدند. یکی از این شرکت ها AirBolt نام دارد و در این نمایشگاه تعدادی از ردیاب های پیشرفته خود را معرفی کرده است. ردیاب این شرکت دارای قابلیت دسترسی هوشمند بصورت زنده است که می تواند قابلیتی شبیه به ایرتگ داشته باشد.
البته ردیاب شرکت AirBolt علاوه بر اتصالات وای فای و بلوتوث، دارای قابلیت جی پی اس نیز هست و می تواند بطور کامل به شبکه های سلولی متصل شود. به عنوان مثال در صورت وجود یک ماهواره با خط دید کامل و یا یک تلفن همراه با سیگنال مناسب می توان مکان این ردیاب را بطور دقیق مشخص کرد. شرکت سازنده مدعی است این دستگاه علاوه بر استفاده شخصی می تواند برای محافظت از اموال و یا حیوانات خانگی و دیگر موارد مورد استفاده قرار بگیرد. این ردیاب با قیمت ۱۴۷ دلار بفروش می رسد.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster