گروه خودروسازی سایپا در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت خودرو و قطعات وابسته ایران- تبریز که از 13 الی 16 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود حضور قدرتمندی خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از سایپانیوز، در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت خودرو و قطعات وابسته ایران- تبریز گروه خودرو سازی سایپا توانمندی های خود در حوزه تولید خودروهای تجاری و قطعات خودرو را به نمایش خواهد گذاشت.
بر اساس این گزارش شرکت های زامیاد، سایپادیزل، ایران کاوه، خدمات فنی رنا، مگاموتور،‌ سمیتکو،‌سایپا آذربایجان، سایپایدک، پلاسکوکارسایپا، سایپا شیشه،کارگزاری بیمه سایپا و طیف سایپا در مساحتی نزدیک به 5 هزار متر مربع در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه خودروهای تجاری سبک پیکاپ دو کابین کارون، پیکاپ زاگرس، وانت پادرا پلاس لانگ با کاربری مسقف فلزی و یخچال و وانت پادرا پلاس با کاربری آتش‌نشانی از شرکت زامیاد، نسل جدید کامیون کشنده آرتا KX520، کامیون باری KR285، کامیونت فوتون M4، اتوبوس برقی و کِشنده KL465  از شرکت سایپادیزل و محصولات تجهیز شده وانت پادرا پلاس و تریلر با کاربری کمپرسی از شرکت ایران کاوه است که در معرض نمایش قرار خواهند گرفت.
همچنین به منظور آشنایی بیشتر هموطنان با محصولات جدید این گروه خودروساز، تست درایو دو خودرو شاهین دنده ای و کوییک اتوماتیک در این نمایشگاه برگزار می شود.
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت خودرو و قطعات وابسته ایران- تبریز از 13 الی 16 آذز ماه در محل دائمی نمایشگاه های استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز برگزار خواهد شد و گروه خودروسازی سایپا در سالن پروین اعتصامی از ساعت 14 تا 20 پذیرای بازدید کنندگان و علاقه مندان در این نمایشگاه خواهد بود.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

sourcesource

source

توسط digitalwebmaster