تماشا کنید
بازی جی تی ای وی (GTA V) یکی از محبوب‌ترین عناوین دنیای ویدئوگیم است که توانسته برای بیش از یک دهه بخش قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد. زمانی طی ۱۰ سال راکستار چندین قسمت از سری GTA منتشر می‌کرد و حال طی ۱۰ سال گذشته تنها شاهد آپدیت شدن بخش آنلاین جی تی ای وی بوده‌ایم. اتفاقی که بارها و بارها کاربران با آن شوخی کرده‌اند اما واقعیتی عجیب است که شاید هضمش برای خیلی از ما سخت باشد.
دلایل متنوعی وجود داشته که چرا راکستار طی تمام این سال‌ها به فکر ساخت جی تی ای بعدی نیفتاده. وقتی به جدول هفتگی پرفروش‌ترین بازی‌های جهان نگاهی می‌اندازیم محال است چشممان به اسم GTA نخورد. درواقع راکستار توانسته طی تمام این سال‌ها GTA V را به فروش برساند و آن را به پردرآمدترین «سرگرمی تاریخ» تبدیل کند!
در این ویدئو از ویجیاتو، «شیرین منظری» داستان تبدیل شدن بازی جی تی ای وی به یکی از پرفروش‌ترین عناوین صنعت گیم را بازگو می‌کند. همچنین به بررسی ویژگی‌هایی که از این بازی یک عنوان ارزشمند ساخته است، می‌پردازد.
Los santos tuners جی تی ای را به نید فور اسپید تبدیل کرد
با اینکه خیلی طرفدار داره و هنوز هم میفروشه و بازی فوق‌العاده‌ای هم هست، با این حال افرادی هم هستن که خیلی از این بازی خوششون نمیاد، مثل من. برخلاف بقیه، انگار برام یه بازی معمولیه که خیلی زود هم تکراری میشه و اصلا نمیتونم باهاش ارتباط بگیرم.
چند دلیل بیارید که بازی Gta v رو نخرن!
*Stonks*
گفتیدی جی تی ای وی پرفروش ترین عنوان دنیای گیمه یه همچین چیزی،ماینکرفت چیکارست؟
وقتی یه ابر شاهکار ساخته میشه (از نظر جزئیات,گرافیک,داستان,بخش آنلاین و …) باید منتظر همچین فروش خوبی هم داشته باشه
خب مثلا یکی مثل من که هنوز GTA V رو نتونستم تجربه کنم (واقعا میگم هنوز تجربه نکردم)
افرادی هم مثل من هستن دیگه ( یکی از دلایل فروش اینه)
بازی که عالی و سرگرم کنندست و کار های زیادی توی دنیای GTA میشه کرد و GTA ONLINE هم بیاد روش که دیگه بهتر میشه
در واقع سوای اصلی اینه :
چرا نفروشد ؟
دود از کهنه بلند می‌شود!
نگاهی به آثار تماشایی عاشق‌پیشه کشتی تایتانیک

source

توسط digitalwebmaster