دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
گوگل از این مشکل آگاه است اما هنوز هیچ توضیحی برای شکستن خودکار شیشه دوربین عقب گوشی‌ها ارائه نکرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
پیکسل 7 به راحتی یکی از بهترین گوشی‌های اندوریدی موجود در بازار است و همچنین یکی از بهترین سیستم‌های دوربین را ارائه می‌کند. با این وجود، به نظر می‌رسد که گوشی پرچمدار گوگل یک مشکل شدید مربوط به تولید خود دارد. براساس پست‌های متعددی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، شیشه‌ای که دوربین پشت پیکسل 7 را می‌پوشاند، می‌تواند بدون هیچ دلیل بشکند.
گوگل از این مشکل آگاه است، اما مشخص نیست که چه چیزی باعث آن شده و هنوز راه‌حل رسمی برای این مشکل پیکسل 7 ارائه نشده است. به برخی از کاربران گزینه تعویض رایگان گوشی ارائه شده، در حالی که به برخی دیگر گفته شده که باید کل پنل پشتی دستگاه خود را تعویض کنند که این کار می‌تواند بین 200 تا 400 دلار هزینه داشته باشد.
غول موتور جستجو در ماه مهر از سری پیکسل 7 خود رونمایی کرد، بنابراین این گوشی‌ها همچنان برای اکثر مشکلات شامل گارانتی گوگل می‌شوند. با این حال، این مشکل ممکن است واجد شرایط تعمیرات رایگان نباشد تا زمانی که گوگل آن را به عنوان چیزی که از کنترل کاربران خارج است، تشخیص بدهد.
کاربرانی که گزارش‌های خود را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته‌اند، دلیل مشخصی برای شکست شیشه دستگاه توضیح نداده‌اند. برخی ادعا کرده‌اند که گوشی آنها هیچ ضربه‌ای نخورده و پشتیبانی گوگل نیز در برخی موارد کمک بزرگی نکرده است. با این حال، گوگل حداقل در توییتر به کاربران قول داده تا این موضوع را بررسی کند.
به گفته Android Police، یکی از دلایل شکستن ناگهانی شیشه دوربین می‌تواند تغییر ناگهانی دما باشد. در همین رابطه، ظاهراً برخی کاربران پیکسل 7 در ماه دسامبر و زمانی که دمای هوا ناگهان کم می‌شود، مشکل مشابهی را گزارش کرده بودند. البته این دلیل فقط در حد حدس و گمان است، زیرا گوگل هنوز هیچ گزارش رسمی درباره آن منتشر نکرده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster