جستجو در خودروبانک
مدیرعامل شرکت خودروهای سفارشی ایران‌خودرو (آپکو) اعلام کرد: دارندگان محصولات ایران خودرو می‌توانند در جشنواره جمعه‌های آپشن آپکو، قطعات و تجهیزات مورد نیاز محصولات خود را با استاندارد و کیفیت مناسب با تخفیف خریداری کنند.
امیر خلج اسعدی با بیان این مطلب اظهار کرد: برای ایجاد دسترسی راحت مشتریان به قطعات آپشنال، جشنواره جمعه‌های آپکویی اجرا می‌شود.
وی ادامه داد: در جمعه‌های آپکو، امکان خرید قطعات ایمنی، تجهیزات و آپشن‌های مورد نیاز محصولات ایران خودرو با گارانتی و تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی فراهم شده است.
خلج اسعدی به توسعه شبکه شرکت آپکو در خارج از گروه صنعتی ایران‌خودرو اشاره کرد و گفت: با تمهیدات صورت گرفته در سطح شهر تهران، در کنار نمایندگی‌های مرکزی ایران خودرو، چهار مرکز که دارای استانداردهای شرکت آپکو هستند به ارایه خدمات آپشنال به محصولات ایران خودرو اقدام می‌کنند و طرح‌هایی برای توسعه شبکه فروشگاه‌های آپکو در سطح کشور داریم.
مدیرعامل آپکو از اجرای طرح‌های توسعه شبکه فروشگاه‌های آپکو در سطح کشور خبر داد و گفت: در کنار قطعات و تجهیزات ایمنی و آپشن با حفظ گارانتی خودرو، سرامیک رنگ بدنه محصولات ایران خودرو با آخرین فناوری و تجهیزات پیشرفته انجام می‌شود که این پوشش علاوه بر زیبایی سبب مقاومت خودرو در برابر نور، لکه‌های آب و ساییدگی است، این خدمت آپکو با گارانتی سه ساله به مشتریان عرضه می‌شود.
گفتنی است، جمعه‌های آپکو در دو جمعه هر ماه برگزار می‌شود که در هر جمعه دارندگان محصولات پس از اعلام فراخوان در این جشنواره شرکت می‌کنند. در آذرماه دارندگان دو محصول هایما و تارا در جشنواره آپشن شرکت کردند. در حاشیه این جشنواره نسیم راشدی قهرمان رالی کشور با محصول پژو ۲۰۶ حرکات نمایشی انجام داد که مورد استقبال شرکت‌کنندگان قرار گرفت.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

sourcesource

source

توسط digitalwebmaster