هنوز چند ماه تا معرفی سری گلکسی S23 اولترا باقی مانده است و حالا نتایج گیک بنچ گوشی گلکسی S23 اولترا فاش شده است که دید بهتری درباره عملکرد آن در اختیار ما قرار می‌دهد. 
این گوشی با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ و ۸ گیگابایت رم در این بنچمارک ظاهر شده است و انتظار می‌رود یک گزینه رم ۱۲ گیگابایتی نیز برای آن ارائه شود. 
گلکسی S23 اولترا توانسته در تست‌های تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای گیک بنچ به‌ترتیب امتیازهای 1,566 و 5,179 را دریافت کند. البته یک افشاگر مطرح به نام آیس یونیوس گفته است که این گوشی احتمالا عملکرد چندهسته‌ای به‌مراتب بهتری نسبت به نتایج بنچمارک‌اش خواهد داشت. 
البته شاید منظور آیس یونیورس، بهبودهای نرم‌افزاری در این گوشی باشد که می‌توانند باعث ارتقا عملکرد آن شود وگرنه در بخش سخت‌افزاری اتفاق چندانی نخواهد افتاد. 
البته شایعاتی نیز وجود دارد مبنی بر اینکه گلکسی S23 اولترا مجهز به نسخه ارتقایافته تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ خواهد بود که سرعت کلاک بالاتری خواهد داشت. نسخه اصلی این تراشه دارای سرعت کلاک ماکزیمم ۳.۲ گیگاهرتز است، اما بنچمارک گیک بنچ سرعت کلاک 3.342 گیگاهرتز را برای تراشه گلکسی S23 اولترا نشان می‌دهد. بنابراین احتمال اینکه سامسونگ از نسخه قوی‌تر اسنپدراگون ۸ نسل ۲ روی مدل اولترا استفاده کند زیاد است.
در هر حال، هنوز تا زمان معرفی این ‌گوشی چند ماه باقی مانده است و باید ببینیم در روزهای آینده چه اطلاعات دیگری درباره آن منتشر می‌شود. 
منبع: Notebookchek
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster