در حالیکه از زمان عرضه ویندوز ۱۱ بیش از یکسال می‌گذرد اما این سیستم‌عامل به‌طور پیوسته در حال پیشرفت است و حالا یکی از مدیران مایکروسافت با انتشار توییتی گفته است که اپلیکیشن نوت پد در ویندوز ۱۱ به‌زودی از قابلیت تب پشتیبانی خواهد کرد و کاربران قادر خواهند بود تب‌های زیادی را در این برنامه باز کنند‌. 
این مدیر مایکروسافت جزئیات بیشتری در این زمینه نداده و ظاهرا توییت خود را پاک کرده است اما تصویری که او از قابلیت تب نوت پد ویندوز ۱۱ منتشر کرده بود قابل دسترس است که در زیر مشاهده می‌کنید. البته این قابلیت هنوز در مرحله تست است و  ممکن است به‌زودی برای اینسایدرهای ویندوز ارائه شود. 
قابلیت تب قبلا برای اپلیکیشن فایل اکسپلورر ویندوز ۱۱ نیز ارائه شده بود، حالا نوت پد هم قرار است این قابلیت را دریافت کند. احتمالا می‌دانید که مایکروسافت چهار سال پیش می‌خواست قابلیت تب را در قالب برنامه‌ای به نام‌ Sets برای همه اپلیکیشن‌های ویندوز ۱۰ ارائه کند، اما متاسفانه آن را ارائه نکرد. حالا به نطر می‌رسد که می‌خواهد در ویندوز ۱۱ این کار را انجام دهد. 
نوت پد یکی از اپلیکیشن‌های پرکاربرد ویندوز است و سال‌ها بود که تغییری در آن ایجاد نشده بود. خابا اگر قابلیت تب برای آن ارائه شود انتظار می‌رود که این ویژگی برای سایر برنامه‌های ویندوز نیز ارائه گردد.  
در حال حاضر شما با استفاده از اپلیکیشن‌های شخص‌ثالث می‌توانید در نوت پد و برخی از برنامه‌های ویندوز از قابلیت تب استفاده کنید. 
منبع: Verge
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster