جشن باستانی ما ایرانیان یعنی یلدا می‌‌تواند از جهات مختلفی برای ما شادی آور باشد. به همین دلیل هر ساله علاوه بر مردم، بیزنس ها و کسب و کارهای مختلف نیز به تکاپو افتاده و خدمات ویژه ای را ارائه می‌دهند. جعو استور نیز از این قاعده مستثنی نبوده و امسال خدمات و طرح های ویژه ای را برای مخاطبان و مشتریان خود در نظر گرفته است.
همان طور که گفته شد، جعو استور در راستای شروع زمستان و همزمان با شب یلدا، طرح ویژه و شگفت انگیزی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در این طرح که با عنوان یلدای شگفت انگیز جعو استور مطرح می‌شود، مشتریان می‌توانند اکانت اسپاتیفای خریده و اکانت نتفلیکس ببرند. به این صورت که مشتریان با خرید اشتراک و اکانت اسپاتیفای از ۲۹ آذر تا ۱ دی از جعو استور، ۲۰ درصد تخفیف ویژه دریافت می‌کنند. همچنین با این خرید، در قرعه کشی ۵ اکانت رایگان نتفلیکس نیز شرکت داده می‌شوند.
حتما با اسپاتیفای آشنا هستید و می‌دانید که اسپاتیفای (Spotify)، یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین پلتفرم ها و استریم های پخش موسیقی و پادکست در جهان است که با خرید اشتراک پریمیوم، امکان دسترسی به میلیون ها موسیقی مختلف را فراهم می‌کند. اشتراک و اکانت اسپاتیفای در دو پلن Individual و Family با قیمت و ویژگی های مختلف ارائه شده و کاربران با پرداخت هزینه اشتراک این دو پلن می‌توانند به خدمات و محتواهای ویژه اسپاتیفای و همچنین آرشیو کامل آن با کیفیت بسیار بالا دسترسی پیدا کنند. جعو استور مرجع معتبر و مناسبی برای خرید اکانت اسپاتیفای است که امسال علاوه بر امکان خرید اکانت اسپاتیفای از آن، یک طرح ویژه و شگفت انگیز نیز مخصوص شب یلدا به مشتریان خود ارائه می‌کند. در این طرح، از روز ۲۹ آذر تا ۵ دی، هر خرید اکانت اسپاتیفای، با ۲۰ درصد تخفیف همراه است.
نتفلیکس (Netflix) هم نمونه مشابه اسپاتیفای برای حوزه فیلم و سریال است. نتفلیکس یکی از شناخته شده ترین و بهترین سرویس ها و پلتفرم های استریم و پخش فیلم و سریال های مختلف است که با خرید اشتراک و اکانت آن، دسترسی به آرشیو کاملی از محتواهای متنوع اعم از فیلم، سریال، انیمیشن، مستند و … امکان پذیر بوده و کاربران می‌توانند از ویژگی ها و خدمات متعدد آن مانند پخش بر روی دیوایس های مختلف، عدم پخش تبلیغات و غیره، بهره مند شوند. اکانت نتفلیکس را نیز همانند اکانت اسپاتیفای می‌توان در سه پلن Basic، Standard و Premuim، با قیمیتی مناسب از جعو استور خریداری کرد. جعو استور، فروشگاهی معتبر و مرجعی رسمی برای خرید اکانت نتفلیکس است که در روزهای اخیر و همزمان با شب یلدا، طرح ویژه ای را برای مشتریان خود برنامه ریزی کرده است. در این طرح، به مناسبت شب یلدا، از ساعت هشت شب روز ۲۹ آذر تا ۸ شب ۵ دی، تخفیف بیست درصدی بر روی اکانت اسپاتیفای گذاشته شده و همچنین، مشتریان با خرید اکانت اسپاتیفای در این بازه زمانی، امکان شرکت در قرعه کشی جعو استور که در آن به قید قرعه به ۵ نفر از مشتریان اکانت رایگان نتفلیکس اهدا می‌شود را پیدا می‌کنند.
0 دیدگاه ثبت شده، نظر تو چیه؟
برای درج نظر وارد شو یا ثبت‌نام کن
خانواده ما
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد
منبعی یافت نشد

source

توسط digitalwebmaster