اخیرا کاربران آیفون ۱۴ پرو با مشکل جدید نمایشگر گوشی خود مواجه شده‌اند بطوریکه یکسری خطوط افقی در صفحه نمایش گوشی آن‌ها نمایش داده می‌شود. 
طبق گزارش‌های ارسالی از سوی کاربران، این خطوط به مدت چند ثانیه ظاهر می‌شوند و بلافاصله ناپدید می‌شوند‌. حالا اپل ضمن تایید این مشکل گفته است که آپدیتی برای رفع کردن آن عرضه می‌کند.‌ 
به گفته اپل، این مشکل، یک مشکل سخت‌افزاری نیست بلکه مربوط به نرم‌افزار آی او اس می‌شود. گفته می‌شود این باگ مربوط به آپدیت iOS 16.2 یا نسخه‌های قبلی آن می‌شود‌. 
صفحه پشتیبانی اپل گفته است که از وجود این مشکل آگاه است و به‌زودی برای رفع کردن آن یک آپدیت نرم‌افزاری ارائه خواهد کرد. اپل تاکید کرده است که کاربران نباید نگران این مشکل باشند چرا که این مشکل اصلا ربطی به سخت‌افزار گوشی‌ها ندارد. 
البته برخی کاربران روش‌هایی را برای خلاص شدن از این مشکل ارائه کرده‌اند و‌مثلا گفته اند که با خاموش کردن قابلیت نمایشگر همیشه روشن می‌توان مشکل مذکور را برطرف کرد. برخی هم گفته‌اند که اگر گوشی را خاموش کرده و آن را ریست کنند می‌توان از دست خطوط افقی خلاص شد. در هر حال هنوز مشخص نیست که این راهکارها چقدر موثر بوده‌اند. ‌
انتظار می‌رود اپل به‌زودی جزییات بیشتری درباره این مشکل و زمان عرضه آپدیت بعدی آن منتشر کند. در هر حال، به نطر می‌رسد که این مشکل فقط اختصاص به گوشی‌های آیفون ۱۴ پرو دارد و کاربران سایر مدل‌های آیفون با آن مواجه نشده‌اند‌. اکر شما هم با چنین مشکلی در گوشی خود مواجه شدید می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید.
منبع: Gizmochina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster