دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
البته Core Scientific همچنان به کار خود ادامه خواهد داد و برای پرداخت بدهی‌هایش به توافقاتی با طلبکارانش دست پیدا کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
صنعت کریپتو با ضربه بزرگ دیگری روبه‌رو شد. یکی از بزرگ‌ترین استخراج‌کنندگان بیت‌کوین که Core Scientific نام دارد، اعلام ورشکستگی کرده است. البته این ماینر قصد دارد همزمان با پرداخت بدهی‌های خود، به استخراج رمزارز ادامه دهد.
در گزارش جدیدی گفته شده که این شرکت تصمیم به تشکیل پرونده ورشکستگی فصل 11 در تگزاس گرفته است. بااین‌حال، ظاهراً Core Scientific همچنان به کسب درآمد ادامه می‌دهد، البته درآمد آن برای پرداخت بدهی‌هایش کافی نخواهد بود. در ادامه گزارش گفته شده که این شرکت هیچ برنامه‌ای برای انحلال ندارد و با برخی از وام‌دهندگانش که بیشترین بدهی‌های شرکت را در اختیار دارند، به توافق رسیده است.
طبق وب‌سایت این شرکت، Core Scientific در کارخانه‌های مستقر در جورجیا، کنتاکی، کارولینای شمالی، داکوتای شمالی و تگزاس خود به استخراج بیت کوین می‌پردازد.
طبق مقاله‌ای که توسط CoinDesk منتشر شده است و به پرونده این شرکت در ناحیه جنوبی تگزاس اشاره دارد، Core Scientific از حدود 1000 تا 5000 طلبکار خود، حدود 1 تا 10 میلیارد دلار بدهی دارد. مجموع دارایی‌های آن نیز بین 1 تا 10 میلیارد دلار برآورد شده است.
گزارش درآمد سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر آن نیز نشان می‌دهد که دارایی‌های شرکت بالغ بر 1.4 میلیارد دلار و بدهی‌های آن بالغ بر 1.3 میلیارد دلار است. در همین حال، Core Scientific با گروه Ad Hoc Noteholder Group که 50 درصد از وام‌دهندگان آن را نمایندگی می‌کند، یک قرارداد پشتیبانی بازسازی امضا خواهد کرد.
زمستان کریپتو با تمام توان خود رو به جلو حرکت می‌کند. کریپتو که در اوایل سال جاری به عنوان یک صنعت نیمه امیدوارکننده شناخته می‌شد، همچنان در حال فروپاشی است. مهم‌ترین عامل فروپاشی صنعت در چند وقت گذشته، ورشکستگی صرافی FTX بوده که باعث شد «سم بنکمن-فرید»، مدیرعامل سابق آن دستگیر شود و اکنون قرار است به ایالات متحده استرداد شود تا با اتهامات خود که شامل کلاهبرداری و پولشویی می‌شود، روبه‌رو شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster