اولین نسخه از ساعت هوشمند اپل واچ به گوشی‌های آیفون متکی بود و حتی سری اپل واچ 3، که بدون نیاز به گوشی‌ امکان برقرای تماس را داشت، در صورت قرارگرفتن در کنار آیفون از سیستم GPS این گوشی‌ها استفاده می‌کرد. با این وجود، به‌نظر می‌رسد که نسل جدید ساعت‌های هوشمند اپل از این نظر مستقل بوده و به هیچ دستگاه دیگری نیاز ندارند.
اپل امروز رسماً تایید کرد که ساعت‌های سری واچ 8، واچ SE 2022 و واچ اولترا از سیستم GPS اختصاصی برخوردار بوده و حتی زمانی که در نزدیکی گوشی‌های آیفون قرار می‌‌گیرند نیز از سیستم GPS خود استفاده می‌کنند. در واقع ساعت‌ها‌ی قدیمی‌ اپل نیز برای کاهش مصرف باتری از GPS آیفون استفاده می‌کردند اما حالا دیگر نیازی به این کار نیست چرا که عمر باتری ساعت‌های جدید این شرکت بسیار بالاست.
ساعت هوشمند اپل واچ اولترا از باتری بزرگی بهره برده که با هر بار شارژ تا 36 ساعت دوام می‌آورد. همچنین سری واچ 8 نیز به باتری 308 میلی‌آمپرساعتی مجهز شده که عمر آن به 18 ساعت می‌رسد. اپل در نسل دوم ساعت واچ SE نیز از باتری 269 میلی‌آمپرساعتی استفاده کرده است.
بد نیست بدانید اپل واچ اولترا همانند سری آیفون 14 برای اولین بار از GPS دو فرکانس پشتیبانی می‌کند که اطلاعات مکانی بهتری را در شهرهای بزرگ ارائه می‌دهد. این فناوری نسبت به GPS تک فرکانس از دقت بالاتری نیز برخوردار می‌باشد.
منبع: PhoneArena
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster