یورو انکپ در 7 دسامبر 2022، آخرین نتایج تست ایمنی را منتشر کرد. در بررسی انجام شده، اومودا 5 که در ایران به نام اف‌ایکس شناخته می‌شود، به دلیل عملکرد فوق العاده خود در 4 بخش، شامل سرنشین بزرگسال، سرنشین کودک، کاربران آسیب پذیر جاده و کمک ایمنی، توانست دقیق‌ترین ارزیابی حرفه‌ای در زمینه ایمنی را با بالاترین سطح  (5 ستاره ایمنی) پشت سر بگذارد.
اومودا 5 این موفقیت را به واسطه تاکید بر ایمنی مشتریان در بالاترین سطح ممکن کسب کرده است. این شاسی بلند با سیمای کراس-اوور، توانسته خواسته‌های مصرف‌کنندگان جهانی در مراحل تحقیق، توسعه و طراحی را برآورده کند. در کنار ساختار بدنه و ایمنی پیکربندی، توسعه تطبیقی در شرایط و جاده‌های مختلف جهان، در رسیدن به این جایگاه موثر بوده است.
بدنه مستحکم اومودا 5 به عنوان رکن اصلی با فولاد 78% ساخته شده که می‌تواند فشار تا 1800 مگاپاسکال را تحمل کند. بدنه این خودرو به نحوی طراحی شده که ساختار آن طی حوادث مختلف، بدون تغییر شکل باقی بماند. کابین اومودا 5 مجهز به 6 کیسه هوا برای صندلی‌های راننده و سرنشین، ایربگ جانبی و ایربگ میانی است که در صورت برخورد می‌تواند ایمنی همه‌جانبه‌ای برای سرنشینان ایجاد کند.
 

فناوری هوشمند و پیشرفته اومودا 5 در نوع خود ممتاز است تا تجربه‌ای لذتبخش و ایمن از رانندگی را برای خریداران به ارمغان بیاورد. اومودا 5 مجهز به 13 عملکرد از سیستم همیار راننده (ADAS) از جمله کروز کنترل تطبیقی (ACC) برای محافظت از راننده و سرنشینان است.
اومودا 5، تست ایمنی تصادفات Euro NCAP را با موفقیت و کسب 5 ستاره کامل پشت سر گذاشت و برای مفهوم توجه تمام‌عیار به ابعاد مختلف امنیت، معنای تازه‌ای به نمایش گذاشت تا این محصول با نگرش جدیدی وارد عرصه بین‌المللی شود. این محصول با دریافت گواهینامه بین‌المللی کیفیت، اعتماد عمیق کاربران را در روند جهانی شدن جلب کرده  است. شواهد موجود، گواه این مطلب است که اومودا 5 تحت عنوان هویتی تازه و با نام FX از جانب یکی از شرکت‌های خودرویی در آینده‌ای نزدیک در ایران رونمایی خواهد شد.

 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

sourcesource

source

توسط digitalwebmaster