توسطautokhabari


دسامبر 17, 2022

اخیراً نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که تصور و هویت برند تسلا کاملاً در بین سیاستمداران دستخوش تغییر شده است. این موضوع احتمالاً به خاطر تصمیمات ایلان ماسک مدیرعامل توییتر بوده است.


مرد شماره یک تسلا تصمیم گرفته تمرکز زیادی روی مسائل سیاسی در توییتر داشته باشد و هم‌اکنون اطلاعات گوناگونی را درباره گذشته این شبکه اجتماعی افشا می‌کند و در این میان جهت‌گیری‌های سیاسی مشهودی نیز وجود دارد. البته ماسک می‌گوید واقعاً وارد سیاست نمی‌شود. همچنین زمانی که او از چندی پیش به فکر خرید توییتر بود بسیاری از طرفدارانش خواهان صرف‌نظر از خرید این شبکه اجتماعی بودند. دلیل آن نیز داغ بودن سیاست در آن دوران بود و رفتار و گفتار ماسک به وضوح برخی افراد را وارد راه‌های نادرست می‌کرد.
تا زمان خرید توییتر ماسک اعلام کرد وظیفه او و توییتر حذف تمامی افتضاحات سیاسی است تا به این ترتیب مردم به این پلتفرم اعتماد کنند. البته آن‌طور که به نظر می‌رسد بسیاری از طرفداران وفادار تسلا در حال دور شدن از این برند هستند و در مقابل جمهوری خواهان به طرفداران جدید این خودروساز تبدیل می‌شوند. باید به این نکته اشاره کرد که یک نظرسنجی برای اثبات رویگردانی دمکرات‌ها از تسلا و علاقه روزافزون جمهوری خواهان به این برند کافی نیست اما نشانه‌های زیادی دراین‌باره وجود دارد. باید دانست ماسک دراین‌باره بسیار رک بوده و گفته که به جمهوری خواهان رأی می‌دهد و به دنبال دمکرات‌هایی است که احساس می‌کند او را نادیده گرفته‌اند. مدیرعامل تسلا حتی تا آنجایی پیش رفته که به مردم می‌گوید به جمهوری خواهان رأی دهند. همه این‌ها در زمانی رخ می‌دهد که ماسک اعلام کرده توییتر باید بی‌طرف باشد!
با این تفاسیر، نظرسنجی موردبحث اهمیت زیادی به نظرات مردم درباره تسلا و چگونگی تغییر این عقاید در طول زمان داده است. این نظرسنجی به‌طور خاص به دو حزب آمریکا می‌پردازد و می‌گوید تعداد کمتری از دمکرات‌ها فکر می‌کنند تسلا نسبت به گذشته اخیر خود مواضع مثبتی گرفته است. همچنین برخی جمهوری خواهان نسبت به گذشته علاقه بیشتری به تسلا دارند. این نظرسنجی می‌گوید میزان علاقه خالص به تسلا در بین دمکرات‌ها به ۱۰.۴ درصد در ماه نوامبر کاهش یافته درحالی‌که این رقم در ماه اکتبر ۲۴.۸ درصد بوده است. این رقم در بین جمهوری خواهان از ۲۰ به ۲۶.۵ درصد رسیده است. یکی از تحلیلگران می‌گوید ظاهراً تسلا در حال تبدیل شدن به یک برند متعصب است.
TESLA
یکی از عللی که نشون میده چرا ایلان ماسک به ترامپ علاقه داره
NAVID۰۰۹۸
اگر کسی تاریخ را بخواند و دنیا رو درک کند ، میفهمد که کثیف‌ترین و اثر گذارترین افراد در دنیا دموکرات‌های آمریکایی هستند که در ظاهر گوسفند به نظر می‌آیند ، ولی در باتن ماری خوش‌خط‌و‌خال هستند که روباه و گرگ را هم رام میکنند و میدوشندش !
محمدرضا
کلا دموکرات ها همیشه آمریکارو روبه ضعف بردن.یه مشت بزدل.
تسلا بزرگ ترین پدیده اقتصادیه جهان در کل دوران هاست.
هیچ شرکت یا شخصی نتونسته با این سرعت این میزان ثروت تولید کنه.
phonix
فعلا که میبینید دموکرات ها در دریای چین و تایوان و و در شرق اروپا یکتازی میکنند اونم کاری که هیچ جمهوری خواهی نکرده
بدون درگیر شدن در اوکراین دارن پدر روسیه رو درمیارن و در دریای چین هم با سفر رییس مجلی به تایوان ضربه شست خوبی از چین گرفتن
تنها حاصل اقای ترامپ رشد ک.چک اقتصادی بوده
بجز اون با ایجاد درگیری های متعدد حتی در خود امریکا باعث افزایش نفوذ چین در جهان شد این اقا و دوستانش انقدر تند رفتن که حتی فرماندهان عالی رتبه پنتاگون هم گردنشون نگرفتن و استفا دادن اگر جمهوری خواهان در این ماجرا در قدرت بودن احتمالا شاهد جنگ بسایر گسترده تر و خونبار تر بودیم دنیا دنیای دموکراسی هست نه افراطی های عقب مونده و پرچم به دست
علی
امازون رو نادیده گرفتی
Elmiraj
ماسک از همون اول هم طرفدار ترامپ و جمهوری خواهان بود اما وقتی ترامپ آمریکا را از عضویت در پیمان آب و هوایی پاریس خارج کرد ، ماسک روابط خود را با دولت ترامپ قطع کرد ، در حالی که ترامپ همچنان طرفدار ماسک و ایده ها و شرکت هاش بود و چندین بار در مصاحبه و نشست ها بهش افتخار میکرد .
سه سال بعد آن کرونا همه چیو تغییر داد و تبعیض مقامات کالیفرنیا در بازگشایی کارخانه فریمونت موجب عصبانیت ماسک شد و از همان جا بود که موضع گیری دمکرات ها علیه ماسک روز به روز بیشتر شد و تاجایی پیش رفت که تسلا دفتر مرکزی خود را به تگزاس منتقل کرد و بعد از زیر سوال بردن عملکرد دمکرات ها توسط ماسک در اویل سال جاری چندین اتهام کذب تعرض جنسی علیه ماسک مطرح کردن و زیر سوال بردن پروژه های تسلا و خصوصا برنامه خودران آن بار ها طی دو سال گذشته بدون هیچ دلیل و مدرکی مطرح شده و این موضع گیری ها همچنان به قوت خود باقیه…
حال که تاثیر گذار ترین شبکه اجتماعی دنیا هم از دست دمکرات ها خارج شده ، موضوع تسلا و توییتر بیش از پیش سیاسی شده و تعداد زیادی از شرکت های سهام دار در تسلا که دمکرات هستن با بدبینی در مورد عملکرد ماسک در شرکت باعث افت سهام تسلا شدن و طی یک ماه گذشته هم چندین بار حرف از شکست توییتر زدن .
اما اتفاقات فعلی به وضوح پیروزی جمهوری خواهان را در ۲۰۲۴ نشان میده و این قدرت گیری هر چه بیشتر تسلا و توییتر را در پی خواهد داشت ، طوری که پیش بینی میشه ارزش تسلا از اپل هم سبقت بگیره …!
عارف
دمکرات ها بخاطر اینکه ایلان ماسک طرفدار ترامپ هستش آتیش گرفتن.
یانکی.من هم فرزند کسی هستم.آبان سرخ.
ایلان و عمو ترامپ شیر دل دنیا رو جای بهتری کردن برا زندگی هر کدوم به روشی
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.