جستجو در خودروبانک
با اعلام شرکت آرین پارس موتور عرضه کراس‌اوور لاماری ایما در بورس کالا به تعویق افتاد.
بنا بر اطلاعیه وزارت صمت به کف عرضه خودرو در بورس کالا برای هرنوبت عرضه 500 دستگاه اعلام شده است و خودروسازان ملزم به رعایت این کف عرضه مقرر شده هستند. بر این اساس شرکت آرین پارس موتور عرضه 174 دستکاه لاماری که برای دوشنبه 28 آذرماه 1401 برنامه‌ریزی شده بود را لغو به روزهای بعد موکول نمود.
شرکت آرین پارس موتور اعلام کرده است که زمان جدید عرضه این خودرو در بورس کالا را متعاقبا اعلام خواهد کرد.
بر اساس اعلام قبلی آرین پارس موتور قرار بود محصول لاماری ایما با قیمت قبلی 981 میلیون تومان در بورس کالا عرضه شود و موعد تحویل 8 اسفندماه 1401 اعلام شده بود. با تغییر زمان عرضه این خودرو مشخص نیست که در دوره بعدی نیز با همین قیمت شاهد عرضه لاماری ایما باشیم یا نه.

مشخصات فنی لاماری ایما

لاماری ایما محصول شرکت آرسن پارس موتور از یک پیشرانه 1,5 لیتری با حداکثر قدرت 195 اسب بخار در 5600 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 285 نیوتن متر در 1500 دور در دقیقه بهره می‌برد. یک جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه (تر) WDCT وظیفه انتقال نیرو به محور جلو را برعهده دارد.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

sourcesource

source

توسط digitalwebmaster