دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
گوگل در چهار دسته بهترین افزونه‌های 2022 کروم را انتخاب کرده که شامل افزونه‌هایی مانند Workona Tab Manager می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
کروم محبوب‌ترین مرورگر در دنیاست که قابلیت‌های متنوعی در اختیارتان قرار می‌دهد. یکی از این ویژگی‌ها، پشتیبانی از افرونه‌های مختلف است که کاربردهای متنوعی دارند. حالا گوگل بهترین افزونه‌های کروم در سال 2022 را اعلام کرده است.
گوگل در یک پست، دست به معرفی بهترین افزونه‌ها از دید خودش زده است. به نظر می‌رسد گوگل افزونه‌ها را در چهار دسته مختلف شامل بهره‌وری، تمرکز، بازی و مشاهده و یادگیری انتخاب کرده است.
در دسته بهره‌وری، افزونه‌های زیر از نگاه گوگل بهترین هستند:
در دسته بعدی یعنی تمرکز، با دو افزونه روبه‌رو هستیم: Workona Tab Manager و CrXMouse. افزونه اول برای مدیریت تب‌های کروم به کمک شما می‌آید و افزونه دوم هم برای ساخت شورتکات‌های ناوبری ماوس شخصی کاربرد دارد.
در بخش بازی و مشاهده هم شاهد انتخاب دو افزونه هستیم. اولین انتخاب، RoPro نام دارد که به بازی روبلاکس ویژگی‌های منحصربه‌فرد اضافه می‌کند. دومین افزونه با نام eJoy، به کاربران اجازه می‌دهد که فیلم‌ها و ویدیوها را با دو زیرنویس با زبان‌های مختلف ببینند تا زبان‌شان تقویت شود.
آخرین دسته، یادگیری است که افزونه‌های آن به دانش‌آموزان و دانشجویان کمک می‌کند. یکی از این افزونه‌ها با نام Equatio، یک دستیار ریاضی دیجیتال است. دومین افزونه انتخابی گوگل، MyBib نام دارد که تولیدکننده استناد رایگان محسوب می‌شود.
شما از کدام یک از بهترین افزونه‌های کروم 2022 از نگاه گوگل استفاده کرده‌اید؟
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster