دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
مایکروسافت نیز مانند گوگل و آمازون برای استخراج رمزارز از طریق سرویس‌های ابری خود محدودیت‌هایی ایجاد کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
مایکروسافت به طور رسمی استخراج رمزارز در سرویس‌های ابری Azure خود را به روشی نسبتاً نامحسوس ممنوع کرده است.
غول نرم‌افزار در بروزرسانی شرایط مجوز جهانی برای سرویس‌های آنلاین خود که عمدتاً برای پلتفرم ابری آن اعمال می‌شود، بیان می‌کند که «استخراج ارزهای دیجیتال بدون تأیید قبلی مایکروسافت ممنوع است».
در ادامه این پست توضیح داده شده که افرادی که به دنبال استفاده از خدمات این شرکت برای استخراج رمزارز هستند، به تأییدیه کتبی نیاز دارند و تصریح می‌کند که «نه مشتری و نه آنهایی که از طریق مشتری به یک سرویس آنلاین دسترسی دارند» مجاز به استفاده از آنها برای این منظور نیستند.
این تغییر در خط مشی شرکت همچنین در صفحه Azure Solution Area مایکروسافت، تحت عنوان «اقدامات مهمی که شرکا باید برای ایمن سازی اکوسیستم شریک انجام دهند» منتشر شده است.
در این صفحه، از آن به عنوان یکی از تغییراتی یاد شده که برای به حداقل رساندن آسیب احتمالی کلاهبرداری مشتریان انجام شده است. همچنین یک بار دیگر بر نیاز به تأییدیه کتبی اعطا شده توسط مایکروسافت برای استفاده از سرورهای این شرکت برای استخراج رمزارز تاکید شده است.
براساس گزارش The Register، مایکروسافت نگران خطراتی است که چنین فعالیت‌هایی برای زیرساخت‌های آن ایجاد می‌کنند. غول فناوری به این وب‌سایت توضیح می‌دهد که استخراج ارزهای دیجیتال می‌تواند باعث اختلال در خدمات آنلاین و کاربران آن شود و اضافه کرد که این کار اغلب می‌تواند با کلاهبرداری سایبری و حملات سوءاستفاده مانند دسترسی غیرمجاز به منابع مشتری و استفاده از آنها مرتبط باشد.
مایکروسافت تنها شرکتی نیست که استخراج رمزارز را در پلتفرم‌های ابری خود محدود کرده است. Google Cloud، Oracle و OHVcloud نیز انجام این کار را در سرویس‌های خود ممنوع کرده‌اند و خدمات وب آمازون فقط در اشتراک‌های پولی سرویس خود به کاربران اجازه انجام این کار را می‌دهد.
ردموندی‌ها نیز در ابتدا استخراج را برای مدتی در سطح رایگان سرویس خود ممنوع کرده بود، اما اکنون سیاست خود را برای سطح پولی آن نیز اعمال کرده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster