دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این پانورامای دیجیتالی ترکیبی از 10 عکس منظره زمینی و 10 عکس از آسمان است که همگی در یک شب، از یک مکان و با یک دوربین گرفته شده‌اند. در تصویر امروز ناسا چه می‌بینیم؟ …
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
این پانورامای دیجیتالی ترکیبی از 10 عکس منظره زمینی و 10 عکس از آسمان است که همگی در یک شب، از یک مکان و با یک دوربین گرفته شده‌اند.
در تصویر امروز ناسا چه می‌بینیم؟
آیا آسمان شب می‌تواند هم هنر باشد و هم علم؟ شاید این تصویر نمونه‌ای از تلفیق هنر و علم باشد. این پانورامای دیجیتالی ترکیبی از 10 عکس منظره زمینی و 10 عکس از آسمان است که همگی در یک شب، از یک مکان و با یک دوربین ثبت شده‌اند.
ویژگی‌های شاخص آسمان و سطح زمین به‌طرز هنرمندانه‌ای در تصویر روشن شده‌اند. در پیش‌زمینه، عکاس خلاق این تصویر با لامپی در دست دیده می‌شود که دو ماه پیش از جزایر ناهموار لوفوتن نروژ چنین منظره شگفت‌انگیزی را ثبت کرده است.
در دوردست سه کمان برجسته دیده می‌شود: کهکشان راه شیری ما در سمت چپ و یک شفق قطبی دوکمانی که از نظر علمی غیرمعمول است، در سمت راست ثبت شده است. یک شهاب‌سنگ نیز بین آن‌ها نمایان است. دیگر نقاط نورانی آسمانی قابل‌توجه از چپ به راست عبارتند از: کهکشان آندرومدا، سیاره مشتری، ستاره وگا و ستاره‌هایی که صورت فلکی دب اکبر را تشکیل می‌دهند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster