جستجو در خودروبانک
نسل نخست تویوتا C-HR با هدف کسب بازارهای جدید در سال 2016 معرفی شد اما آن طور که پیش‌بینی می‌شد، موفق عمل نکرد. در نتیجه تویوتا تصمیم گرفت تا مدل C-HR را از برخی بازارها همچون مکزیک حذف کند. با این حال خودروساز بزرگ ژاپنی قصد تسلیم شدن ندارد و در تلاش است تا نسل دوم تویوتا C-HR را با بهبودهای فراوان به بازار عرضه کند.
تویوتا C-HR پرولوگ مدل مفهومی از نسل دوم این خودرو است که اکنون تصاویر آن در رسانه‌ها منتشر شده‌اند. این محصول یک نمونه اولیه است و انتظار می‌رود نسخه تولید نهایی شباهت فراوانی به این خودرو داشته باشد.
همان‌گونه که از طراحی قسمت جلو تویوتا C-HR پرولوگ مشخص است، این خودرو از سبک جدید طراحی تویوتا پیروی می‌کند که پیش‌تر در تویوتا کراون و تویوتا پریوس مشاهده شده بود. بدنه این خودرو از الگوی دو رنگ نقره‌ای – مشکی پیروی می‌کند و رینگ‌های در نظر گرفته شده برای آن نیز ظاهر مدرنی دارند. با این حال همچنان شکل بدنه نسل اول تویوتا C-HR که با نام الگوی چکشی شناخته می‌شد، در نسل دوم نیز قابل مشاهده است.

تویوتا C-HR پرولوگ

تویوتا وعده داده است که نسل دوم C-HR از نظر ابعاد و اندازه بزرگتر از نسل قبلی خواهد بود. همچنین نسخه پلاگین هیبریدی تویوتا C-HR را در نسل دوم خواهیم دید. علاوه برآن مدل هیبریدی معمولی نیز همچنان به تولید می‌رسد. انتظار می‌رود فروش نسل دوم تویوتا C-HR از سال 2024 آغاز شود.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

sourcesource

source

توسط digitalwebmaster