دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
دادستان‌های فدرال ایالات متحده احتمالاً در حال تشکیل یک پرونده کلاهبرداری علیه «سم بنکمن-فرید»، بنیانگذار و مدیرعامل سابق صرافی FTX هستند. طبق گزارش‌های منتشر شده، مقامات وزارت دادگستری این هفته با تیم این صرافی ورشکسته …
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
دادستان‌های فدرال ایالات متحده احتمالاً در حال تشکیل یک پرونده کلاهبرداری علیه «سم بنکمنفرید»، بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق صرافی FTX هستند. طبق گزارش‌های منتشر‌شده، مقامات وزارت دادگستری این هفته با تیم این صرافی ورشکسته ملاقات کردند تا درباره اسنادی که بازرسان قصد دارند از این شرکت به‌دست بیاورند، بحث کنند.
در این جلسه، دادستان‌های ناحیه جنوبی نیویورک، «نیکولاس روس»، دستیار دادستان ایالات متحده، مأموران اداره تحقیقات فدرال و وکلای FTX حضور داشته‌اند. بلومبرگ در گزارش خود ذکر می‌کند که در طول این جلسه، اتهامات احتمالی بنکمن-فرید مورد بحث قرار نگرفته است.
در این گزارش گفته شده که وزارت دادگستری به‌طور جدی در حال بررسی این موضوع است که آیا صرافی FTX در زمان اعلام ورشکستگی خود در 11 نوامبر، صدها میلیون دلار را انتقال داده یا خیر. همچنین در حال بررسی این موضوع است که آیا صرافی هنگام انتقال وجوه به شرکت Alameda Research قوانین را نقض کرده یا خیر.
با این حال، بنکمن-فرید در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز سوءاستفاده آگاهانه از سرمایه مشتریان را رد کرد. او گفته است:
«مشخصاً من اشتباهات زیادی مرتکب شده‌ام. چیزهایی هست که برای دوباره انجام‌دادن آن‌ها نهایت تلاش خودم را می‌کنم. هیچ‌وقت سعی نکردم از کسی کلاهبرداری کنم.»
او به‌زودی در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان شهادت خواهد داد؛ در مجمعی که مدیرعامل فعلی FTX، «جان جی. ری» نیز در آن حضور پیدا خواهد کرد. ری، بنکمن-فرید را به ارائه «بیانات عمومی بی‌هدف و گمراه‌کننده» در مورد FTX متهم کرده است.
سقوط صرافی FTX از جمله مهم‌ترین اخبار حوزه کریپتو در چند وقت اخیر بوده که تأثیر زیادی روی دنیای رمزارزها داشته است. اخیراً مدیرعامل بایننس، بزرگ‌ترین صرافی رمز‌ارز بازار نیز از عملکرد بنکمن-فرید انتقاد کرد و گفت مدیرعامل FTX کلاهبردار و متخصص دست‌کاری بازار است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster