طبق داده‌های منتشرشده توسط روابط عمومی وزارت ارتباطات روبیکا، ایتا، بله و سروش‌پلاس به‌ترتیب پرکاربرترین پیام‌رسان‌های ایرانی هستند.
محمداحسان خرامید، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در توییتر خود آمار نصب و میزان کاربران فعال ماهانه پیام‌رسان‌های داخلی تا نیمه آذر ۱۴۰۱ را منتشر کرد.
براساس داده‌های منتشرشده توسط وزارت ارتباطات، اپلیکیشن روبیکا با ۳۵ میلیون نصب و ۱۵.۲ میلیون کاربر فعال ماهانه پرکاربرترین پیام‌رسان داخلی است. آماری که پیش از این نیز توسط وزیر ارتباطات در مجلس مطرح شده بود.
پس از روبیکا، پیام‌رسان ایرانی ایتا نیز با بیش از ۱۵ میلیون نصب و ۹.۲ میلیون کاربر فعال روزانه در رتبه دوم پراستفاده‌ترین پیام‌رسان‌های ایرانی ایستاده است. طبق آمار وزارت ارتباطات پیام‌رسان بله نیز ۹.۸ میلیون نصب داشته و بیش از سه میلیون کاربر فعال روزانه دارد.
آمار نصب پیام‌رسان‌های ایرانی
براساس آمار منتشرشده توسط رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات، پیام‌رسان سروش‌پلاس نیز با هشت میلیون نصب و ۳.۵ میلیون کاربر فعال روزانه چهارمین پیام‌رسان پرکاربر ایرانی معرفی شده است.
خرامید در پایان این توییت درباره آمار نصب و فعالیت روزانه کاربران از پیام‌رسان‌های داخلی هشتگ «ایران قوی» را استفاده کرده و نوشته است: «ما به توان جوانان نخبه این مرز و بوم ایمان داریم.»

توییت خرامید درباره پیام‌رسان‌های ایرانی
برای ما در بخش نظرات بنویسید که آیا شما از پیام‌رسان‌های داخلی استفاده می‌کنید؟ کدام پیام‌رسان‌ها را نصب کرده‌اید و به‌صورت روزانه در آن‌ها فعالیت می‌کنید؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster