منابعی آگاه می‌گویند افزایش ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلاری قیمت آیفون ۱۵ اولترا درمقایسه‌با آیفون ۱۴ پرو مکس اجتناب‌ناپذیر است؛ چون این گوشی با بدنه‌ی تیتانیومی ساخته می‌شود.
اپل در‌صورت پایبندی به سنت‌های چند سال اخیر، سال آینده گوشی‌های سری آیفون ۱۵ را در چهار مدل رونمایی می‌کند. درحالی‌که پسوند «پرو مکس» در‌حال‌حاضر به قوی‌ترین و بزرگ‌ترین مدل آیفون اشاره می‌کند،‌ شایعه‌های تأییدنشده می‌گویند اپل سال آینده به‌جای این پسوند سراغ استفاده از «اولترا» می‌رود.

گفته می‌شود آیفون ۱۵ اولترا در پنل جلویی دوربین دوگانه دارد و در کانفیگ پایه از ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی استفاده می‌کند. به‌موجب قوانین جدید اتحادیه‌ی اروپا، اپل احتمالاً برای اولین‌بار در سری آیفون ۱۵ سراغ درگاه USB-C می‌رود. این درگاه در مدل‌های پرو و اولترا سرعت بیشتری خواهد داشت. به‌ادعای رسانه‌ی HOWTOISOLVE، گوشی آیفون ۱۵ اولترا بدنه‌ی تیتانیومی خواهد داشت که سبک‌تر و مقاوم‌تر از بدنه‌ی ساخته‌شده با فولاد ضدزنگ است؛ اما استفاده از آن باعث افزایش قیمت دستگاه می‌شود.
هزینه‌ی تمام‌شده برای ساخت آیفون ۱۵ اولترا ۹۰ دلار بیشتر از آیفون ۱۴ پرو مکس خواهد بود و اپل بدون شک افزایش هزینه‌ها را به کاربر تحمیل می‌کند. درحالی‌که قیمت آیفون ۱۴ پرو مکس از ۱٬۰۹۹ دلار شروع می‌شود، پیش‌بینی شده است آیفون ۱۵ اولترا در کانفیگ پایه با قیمتی درحدود ۱٬۱۹۹ تا ۱٬۲۹۹ دلار به‌دست مشتریان برسد.
اپل از زمان عرضه‌ی آیفون ۱۰ در سال ۲۰۱۷، قیمت گوشی‌هایش را در بازار آمریکا چندان تغییر نداده است. افزایش هزینه‌ی تولید و تورم و نرخ بهره همگی عواملی هستند که روی گران‌تر‌شدن آیفون تأثیر می‌گذارند. منابعی آگاه می‌گویند افزایش‌نیافتن قیمت آیفون ۱۵ اولترا «تقریباً غیرممکن است.» احتمالاً آیفون ۱۵ اولترا همچون اپل واچ اولترا صرفاً در یک رنگ روانه‌ی بازار می‌شود.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster