به زودی و با خرید عیسی آل کثیر، پرونده نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در نیم فصل هم بسته خواهد شد!
این روزها شایعات زیادی پیرامون لیست یحیی گل محمدی یا نفرات مازاد این لیست به گوش می‌رسد.
شایعات حکایت از آن دارد که مهدی عبدی و حامد پاکدل احتمالاً در نیم‌فصل از این تیم جدا می‌شوند و حتی گفته می‌شود این دو بازیکن شاید به صورت قرضی در نیم‌فصل لباس تیم دیگری را بر تن کنند اما یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس هنوز واکنشی به این مسئله نداشته و به همین خاطر درباره اصالت آن تردید وجود دارد.
از طرف دیگر یکی از بازیکنانی که سرمربی پرسپولیس به دنبال جذب آن است عیسی آل‌کثیر بوده که فعلا بازیکن آزاد است و با وجود چند جلسه تمرین با سرخ‌پوشان بعد از رسیدن به بهبودی کامل، فعلاً پاسخی به تماس پرسپولیسی‌ها نداده تا قرارداد جدیدش با این باشگاه همچنان مبهم باشد. گفته می‌شود برخی درخواست‌های این بازیکن باعث شده تا این قرارداد فعلاً بسته نشود!
با این همه شنیده می‌شود در صورتی که آل‌کثیر پرسپولیسی شود به دلیل ترافیک مهاجمان، شاید از بین حامد پاکدل و مهدی عبدی یک نفر در نیم‌فصل جدا شود اما اگر آل‌کثیر با پرسپولیس قرارداد نبندد پروژه جدایی عبدی و پاکدل کنسل خواهد بود.
این در حالی است که در حال حاضر تیم پرسپولیس فقط یک جای خالی برای جذب بازیکن بزرگسال دارد و با خرید عیسی آل‌کثیر پرونده نقل و انتقالات این تیم بسته خواهد شد. یحیی گل محمدی از بازیکنان فعلی خودش راضی است و دوست ندارد خیلی دست به ترکیب تیمش بزند.
عیسی آل‌کثیر هم به این دلیل قرار است به پرسپولیس اضافه شود که یحیی گل محمدی به او قول داده است. سرمربی پرسپولیس شاید با یورگن لوکادیا و حتی شیخ دیاباته خیلی نیازی به آل‌کثیر نداشته باشد اما با توجه به اینکه یحیی گل‌محمدی این مهاجم را دوست دارد و معتقد است به نوعی به او مدیون است خواهان خریدش شده است.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به خودروتک میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source
source

source

توسط digitalwebmaster