دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
همراه اول بابت هشدار غلط زلزله، بسته مکالمه نامحدودی را برای مشترکینش عرضه کرده است که در ادامه با روش فعالسازی آن آشنا می‌شویم.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
مشترکین همراه اول می‌توانند روز جمعه 18 آذر از بسته مکالمه نامحدود این شرکت استفاده کنند. این اپراتور بسته مورد نظر را برای دلجویی از مشترکین خود در راستای هشدار نادرست زلزله ارائه کرده است.
به گزارش دیجیاتو به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به منظور دلجویی از مشترکین بابت ارسال اشتباه هشدار زلزله در روز چهارشنبه 16 آذرماه، بسته هدیه مکالمه نامحدود درون شبکه همراه اول را به تمامی مشترکان در روز جمعه اختصاص داد.
بر این اساس تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند در روز جمعه 18 آذر 1401 با شماره‌گیری کددستوری #5*1000* نسبت به فعال‌سازی بسته هدیه مذکور اقدام کنند. اعتبار این بسته از بامداد تا شامگاه 18 آذر ماه است.
گفتنی است در پی هشدار وضعیت زرد و نارنجی روزهای گذشته توسط سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع آب‌گرفتگی و سیل در برخی از استان‌ها، مرکز تحقیق و توسعه تلفن همراه سرویس هشدار سریع برای اطلاع‌رسانی بلایای طبیعی را راه‌اندازی کرده است.
این سامانه هشدار سریع بلایای طبیعی، توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در حال توسعه است که تفاوت عمده آن با پیامک معمولی، سرعت و اولویت هشدار است که می‌تواند باعث کاهش آسیب‌های جانی و مالی هموطنان در زمان وقوع بلایای طبیعی شود.
در روز چهارشنبه 16 آذر ماه، کارشناسان مرکز تحقیق و توسعه همراه اول قصد ارزیابی صحت عملکرد سامانه مذکور از طریق ارسال هشدار برای تعدادی از اعضای تیم در محدوده جغرافیای خاص را داشتند که به‌دلیل خطای انسانی، هشدار مذکور برای قریب به دو درصد از هموطنان نیز ارسال شده است.
با توجه به اینکه پیام هشدار مذکور موجب نگرانی برخی از هم وطنان را به دنبال داشته است، همراه اول بسته دلجویی مکالمه نامحدود را برای مشترکین خود در نظر گرفته است که از بامداد فردا امکان فعالسازی و استفاده از آن وجود دارد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster