ایلان ماسک مدیرعامل تسلا ظاهرا قصد دارد فرد دیگری را برای هدایت این شرکت در امور بین‌الملل انتخاب کند و خودش تمرکزش را روی توییتر بگذارد. حالا ماسک تایید کرده است که Tom Zhu نایب رئیس تسلا، به‌زودی رهبری این شرکت را در بازارهای جهانی بر عهده خواهد گرفت. 
البته یک گزارش ادعا کرده است که‌ مسئولیت Zhu محدود به امور بین‌الملل تسلا خواهد بود و فقط بخش خودروهای الکتریکی در حیطه مدیریت او خواهد بود و بخش رباتیک و خودروهای خودران‌ را پوشش نخواهد داد. 
آقای Zhu از سال ۲۰۱۴ در تسلا مشغول است و و مدتی مدیر پروژه واحد ایستگاه‌های شارژ تسلا در چین بوده است. او همچنین مسئولیت تبلیغ خودروهای تسلا در چین و ساخت کارخانه گیگافکتوری شانگهای را نیز بر عهده داشته است. 
او سال گذشته نیز مدیر تسلا در منطقه آسیا پاسفیک شد و حالا قرار است است مسئولیت بزرگی برعهده بگیرد که شامل مدیریت همه امور بین‌الملل تسلا از جمله تولید و فروش خودروهای الکتریکی خواهد بود.
آقای Zhu ظاهرا فرد منظمی است و تمام ۲۴ ساعت روز روی کارش تمرکز دارد. او در طول روز ۳-۴ ساعت هم از طریق وی‌چت با همکاران خود در ارتباط است. 
اخیرا شایعاتی درباره انتخاب رهبر جدید تسلا از سوی ماسک وجود داشت و به نظر می‌رسید که ماسک انتخاب خود را از ماه‌ها قبل انجام داده است. تسلا برنامه‌های زیادی برای افزایش ظرفیت تولید خود دارد و باید ببینیم که با مدیریت Zhu این برنامه‌ها چگونه پیش خواهند رفت.  
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster