دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
با وجود این قابلیت جدید، دیگر نیازی نیست تا برای دریافت نتایج جستجو بیشتر، به صفحات بعدی مراجعه کرد و آن‌ها کاملاً خودکار بارگذاری می‌شوند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
از زمان راه‌اندازی موتور جستجو گوگل در سال 1998، کاربران برای دریافت نتایج بیشتر مربوط به عبارت مورد‌نظر خود، باید به صفحات بعدی جستجو مراجعه می‌کردند. مثال جالبی در این رابطه وجود دارد که می‌گوید شما می‌توانید هر چیزی را در صفحه دوم نتایج گوگل مخفی کنید و کسی آن را پیدا نخواهد کرد! اکنون، غول موتور جستجو در حال پیاده‌سازی یک ویژگی جدید برای کاربران است تا برای دریافت نتایج بیشتر به جابه‌جایی در صفحات نیازی نداشته باشند و نتایج بیشتر جستجوی آن‌ها با اسکرول نمایش داده شود.
گوگل از طریق حساب توییتر خود اعلام کرد که با وجود این ویژگی جدید، نتایج جستجو در دسکتاپ به‌جای تقسیم‌شدن به چندین صفحه، به‌صورت یک اسکرول ادامه‌دار نمایش داده می‌شوند تا کاربران بتوانند ساده‌تر نتایج جستجو خود را مشاهده کنند. طبق توضیحات ارائه‌شده، غول موتور جستجو تا 6 صفحه از نتایج جستجو را به این روش نمایش خواهد داد و سپس گزینه «مشاهده بیشتر» برای نمایش نتایج بیشتر را به کاربران ارائه می‌کند.
سال گذشته، ویژگی مشابهی در دسترس کاربران نسخه موبایل موتور جستجو گوگل قرار گرفت. گوگل در آن زمان گفته بود: «بیشتر افرادی که اطلاعات بیشتری می‌خواهند، تمایل دارند تا چهار صفحه از نتایج جستجو را مرور کنند.»
تغییر نحوه نمایش نتایج جستجو توسط گوگل، منعکس‌کننده فید اکثر شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر است که در آن‌ها، محتوای جدید به‌طور مداوم با اسکرول‌کردن صفحه بارگذاری می‌شود و کاربران هیچ نیازی به کلیک‌کردن یا ضربه‌زدن روی گزینه پست‌های بیشتر ندارند. در حالت مطلوب این تغییر، جستجو کاربران را سریع‌تر می‌کند و قرار‌گرفتن در صفحه اول نتایج جستجو را برای وب‌سایت کم‌اهمیت‌تر خواهد کرد.
گوگل می‌گوید که این تغییر ابتدا برای جستجوهای انگلیسی در ایالات متحده اعمال خواهد شد، اما می‌توان انتظار داشت که در آینده بازارها و زبان‌های بیشتری نیز توسط آن پشتیبانی شوند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster