شیائومی از یک شارژر جدید GaN رونمایی کرد. این شارژر دارای طراحی جدید است و قابلیت‌های امنیتی زیادی دارد که آن را تبدیل به یک شارژ مقاوم و‌ امن می‌کنند‌. 
شارژرهای GaN نوع خاصی از شارژرها هستند که از ماده گالیوم نیترید در داخل خود استفاده می‌کنند و بهره‌وری بالاتری نسبت به سایر شارژرها دارند‌. شارژر جدید شیائومی از نوع C است و از سرعت ۳۰ وات پشتیبانی می‌کند‌. 
مزیت این شارژر آن است که بسیار سبک‌وزن بوده و همه دستگاه‌های شیائومی و غیرشیائومی سازگار است. شما حتی می‌توانید با آن گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس را در عرض ۳۰ درصد به میزان ۵۰ درصد شارژ کنید. قدرت این شارژر تقریبا در حد شارژر گوشی ردمی نوت ۱۱ است که می‌تواند در عرض ۶۸ دقیقه این گوشی را به‌طور کامل شارژ کند. 
شیائومی در شارژر جدید GaN  خود از فناوری‌های دیگری نیز استفاده کرده است که از آن جمله می‌توان به مقاومت در برابر حرارت بالا و مقاومت در برابر اسید و باز اشاره کرد و نکته دیگر اینکه این شارژر رسانایی حرارتی بسیار بالایی دارد. همانطور که گفته شد وزن آن بسیار سبک است و با طول ۳۳ میلیمتر حدود ۵۶ درصد کوچکتر از شارژرهای معمولی شیائومی است. 
سنسورهایی که در این شارژر استفاده شده‌اند، از آن در برابر آسیب‌های مختلف محافظت خواهند کرد و همچنین در آن از چندین لایه محافظ استفاده شده است که از بالاتر رفتن بیش از حد دمای آن جلوگیری می‌کنند‌. این شارژر قیمتی معادل ۱۰ دلار دارد و قرار است علاوه بر چین در سایر کشورها نیز عرضه شود. 
منبع: Gizmochina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster