چت بات جدید شرکت OpenAI باعث شگفتی افراد بسیاری شده است. این چت بات با نام ChatGPT قادر است مقاله های در خور توجهی بنویسد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مقاله های نوشته شده توسط ChatGPT توانسته اند بسیاری از افراد را شگفت زده کند. این چت بات جدیدترین نسخه از الگوریتم […]
چت بات جدید شرکت OpenAI باعث شگفتی افراد بسیاری شده است. این چت بات با نام ChatGPT قادر است مقاله های در خور توجهی بنویسد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مقاله های نوشته شده توسط ChatGPT توانسته اند بسیاری از افراد را شگفت زده کند. این چت بات جدیدترین نسخه از الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی GPT محسوب میشود.
دن گیلمور ، استاد دانشگاه پس از خواندن مقاله نوشته شده توسط ChatGPT اعلام کرد در صورتی که مجبور بود این مقاله را بررسی و به آن نمره بدهد حتما نمره خوبی به آن میداد. این اسناد دانشگاه می گوید با وجود چنین چت باتی دانش جویان با چالش های سختی همراه خواهد بود.
به گفته شرکت توسعه دهنده، این چت بات بر مبنای استفاده آسان توسعه داده شده است. در این چت بات قالب دیالوگ ها بصورتی است که وی قادر خواهد بود به اشتباهات اعتراف کند، پاسخگویی به سوالات بعدی و تصحیح قواعد نادرست را نیز انجام دهد.
چت بات ChatGPT بخوبی قادر به کنترل خود است و به سوالات اشتباه پاسخ نخواهد داد. در حالی که در نسخه های قبلی بدون توجه به سوال نادرست، جواب نادرست نیز به آن داده میشد.
آموزش این چت بات جدید نیز توسط مجموعه بزرگی از متون اینترنتی انجام شده است. البته این روش با انتقادهایی در مورد حق معنوی محتواها همراه بوده است. حتی ایلان ماسک که پیش از این از بنیان گذاران OpenAI محسوب میشد و اکنون از آن خارج شده نیز اعلام کرد این شرکت پیش از این به پایگاه داده توییتر نیز دسترسی داشت.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster