مایکروسافت امسال اعلام کرد ازین پس نسخه جدید ویندوز هر سه سال منتشر خواهد شد. بنابر این سال ۲۰۲۴ زمان عرضه ویندوز ۱۲ خواهد بود. البته هنوز این شرکت این موضوع را بطور رسمی تأیید نکرده است. در این بین برخی اخبار و شایعات در مورد ویندوز ۱۲ منتشر شده است و عده ای نیز […]
مایکروسافت امسال اعلام کرد ازین پس نسخه جدید ویندوز هر سه سال منتشر خواهد شد. بنابر این سال ۲۰۲۴ زمان عرضه ویندوز ۱۲ خواهد بود. البته هنوز این شرکت این موضوع را بطور رسمی تأیید نکرده است. در این بین برخی اخبار و شایعات در مورد ویندوز ۱۲ منتشر شده است و عده ای نیز طرح مفهومی آن را منتشر کرده اند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در ویدیوی مفهومی منتسب به ویندوز ۱۲ ایده های منحصر بفردی دیده می‌شود. این ویدیو توسط حساب کاربری Avdan در یوتیوب منتشر شده است.
طبق ویدیوی مفهومی علاوه بر عملکرد این سیستم عامل ظاهر آن نیز بهبود یافته است. استفاده از ویجت های پویاتر و پخش کننده رسانه ، تقویم ، سهام و آب و هوا در این ویندوز دیده میشود. علاوه بر آن در نوار وظیفه برخی اعلان ها مانند اتصال دستگاه های بلوتوث مشاهده می‌شود.
بخش تنظیمات نیز دارای طراحی جدید است و تلاش شده تا به جای ظاهر روی قابلیت های آن تمرکز شود. از مهمترین ویژگی این کانسپت عدم نیاز به هیچ گونه کلیک اضافه در زمان اضافه شدن دستگاه های بلوتوثی و یا شبکه های وای فای است که تنها در زمان باز کردن منوی flyout ظاهر خواهند شد.
دیگر بخش مهم این طرح مفهومی نحوه بازسازی ویجت های ویندوز و تصاویر پس زمینه است. بطوری که کاربران می توانند ویجت ها را در پس زمینه استفاده کنند. تهیه کننده این ویدیو برای جایگزینی قابلیت چند وظیفه ای ویندوز از تقسیم دو برنامه در یک پنجره و گروه بندی فایل داخل مجموعه فایل اکسپلورر استفاده کرده است.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster