یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
تیم ملی فوتبال ایران هفته گذشته پس از 2 باخت و یک برد از جام جهانی 2022 قطر خداحافظی کرد. اما این حضور ناموفق با یک پاداش ویژه همراه بود که از زمان صعود به جام جهانی بجا مانده مانده و قبل آخرین بازی تیم ملی در جام جهانی با تیم آمریکا به اطلاع ملی‌پوشان فوتبال رسانده شد.
در شب بازی ایران در مقابل آمریکا و برای روحیه دادن به تیم ملی فوتبال در آخرین بازی مرحله گروهی، جایی که با یک تساوی نیز به مرحله بعد صعود می‌کردیم، وعده جایزه ویژه صعود به جام‌جهانی فوتبال قطر 2022 عملی شده و به هرکدام از بازیکنان حواله واردات یک خودروی خارجی به عنوان پاداش صعود تعلق گرفت تا فوتبالیست‌های تیم ملی با انگیزه بالاتر به مصاف با تیم ملی آمریکا بروند.
این اتفاق در سال 2014 نیز سابقه داشته است و برای اولین بار پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی، مجوز ورود یک دستگاه خودرو خارجی به ایران به اعضای تیم ملی فوتبال تعلق گرفت و در آن زمان نیز کیروش به عنوان سرمربی تیم فوتبال فعالیت می‌کرد.
امسال پس از پیروزی یک صفر تیم ملی فوتبال در مقابل عراق و صعود آسان ایران به جام جهانی فوتبال 2022 قطر در فاصله سه دیدار مانده به پایان مرحله مقدماتی و ثبت ایران به عنوان اولین تیم آسیایی صعود کرده به جام جهانی، بهترین عملکرد تاریخ تیم ملی فوتبال در مرحله انتخابی جام جهانی ثبت و پاداش ویژه‌ای برای فوتبالیست‌ها در نظر گرفته شد.
معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی وعده پاداش داده بودند که شب دیدار مقابل آمریکا، این قول(مجوز ورود یک دستگاه خودرو خارجی) عملی شد تا بازیکنان روحیه مضاعفی برای این مسابقه پیدا کنند.
با وجود عدم صعود تیم ملی ایران از مرحله گروهی جام جهانی با دو شکست مقابل انگلیس و آمریکا، وعده داده شده به بازیکنان انجام شد و آنها نامه ورود یک خودروی خارجی را دریافت کردند که البته باید در چارچوب قوانین کشوری با پرداخت مالیات و حق گمرک این کار را انجام بدهند.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
source

$(function(){

//Sample XML
var xml = “https://jahankhabari.ir/wp-sitemap-posts-post-1.xml”;

//Parse the givn XML
var xmlDoc = $.parseXML( xml );

var $xml = $(xmlDoc);

// Find Person Tag
var $person = $xml.find(“loc”);

$person.each(function(){

var name = $(this).find(‘name’).text(),
age = $(this).find(‘age’).text();

$(“#ProfileList” ).append(‘

 • ‘ +name+ ‘ – ‘ +age+ ‘
 • ‘);

  });


  function pinIt()
  {
  var e = document.createElement(‘script’);
  e.setAttribute(‘type’,’text/javascript’);
  e.setAttribute(‘charset’,’UTF-8′);
  e.setAttribute(‘src’,’https://assets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=’+Math.random()*99999999);
  document.body.appendChild(e);
  }

  سئو سایت

  یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
  با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

  source

  source

  توسط digitalwebmaster