یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بازار اسکوترهای برقی در اروپا به شدت داغ شده و هوندا نیز با معرفی محصول جدید با نام EM1e به دنبال کسب سهم از این بازار است.


این شرکت ژاپنی محصول دو چرخ و بدون آلایندگی خود را که روی ترددهای شهری تمرکز دارد معرفی کرده است. این وسیله نقلیه جدید در نمایشگاه موتورسیکلت EICMA میلان رونمایی شده و قرار است از اواسط سال آینده میلادی راهی بازار شود. EM1e اولین موتورسیکلت از حداقل ۱۰ موتورسیکلت برقی‌ای خواهد بود که هوندا می‌خواهد تا سال ۲۰۲۵ در بازارهای جهانی عرضه کند.
ژاپنی‌ها قبلاً اعلام کرده بودند سه نوع از محصولات دو چرخ و برقی خود را معرفی خواهند کرد که شامل بایک های برقی EB، موپدهای برقی EM و وسایل نقلیه برقی EV است. همان‌طور که نام EM1e نشان می‌دهد این وسیله نقلیه اولین موپد از این دسته بوده و بنابراین حداکثر سرعت بین ۲۵ تا ۴۸ کیلومتر در ساعت خواهد داشت. پسوند e: نیز مشابه همان چیزی است که در خودروهای برقی این برند می‌بینیم هرچند مطمئن نیستیم این پسوند به چه منظوری در نام محصول جدید هوندا بکار می‌رود.
هوندا هنوز جزئیات فنی EM1e را اعلام نکرده اما تائید داشته این وسیله نقلیه جدید از سیستم باتری قابل تعویض موبایل پاور پک شرکت استفاده خواهد کرد. این باتری ۱.۳ کیلووات ساعتی را می‌توان جدا کرد. هوندا می‌گوید باتری موردبحث شعاع حرکتی بیش از ۴۰ کیلومتری را ارائه می‌کند. این باتری با جایگاه‌های تعویض باتری در دست ‌ساخت هوندا هماهنگ بوده و بنابراین این تکنولوژی در نهایت به اروپا نیز راه خواهد یافت.
برند موردبحث می‌گوید این اسکوتر جدید و بدون آلایندگی برای حمل‌ونقل شهری طراحی شده و به دنبال جذب قشر جوان است. هوندا اظهار می‌دارد استایل جمع‌وجور این اسکوتر برقی با هویتی منحصربه‌فرد در سبد محصولات کنونی‌اش توسعه یافته و هماهنگی بسیار خوبی با انتظارات مدرن حمل‌ونقل شهری دارد. قیمت و زمان عرضه این وسیله نقلیه جدید هنوز اعلام نشده است.
amirabassadeghi392gmail-com
بیشتر شبیه موتور honda 125c عه
datsun
یه چشم پزشک برو
شاپور
تصور کنید در عالم خیال مقامات شهرهای بزرگ ایران، این اسکوتر با کیفیت برقی را با موتورهای صدا تراکتوری آلاینده هوا در حد چند ماشین بصورت اجباری عوض کنن چه فرصت بی نظیری برای هوای پاکیزه و حذف صدای گوشخراش و نفرت انگیز موتورهای بنزینی طرح هوندا cg125 به دست میاد
datsun
هوندا سلطان بلامنازع موتور سیکلته با اختلاف بزرگترین سهم رو تو دنیایی موتور سیکلت داره
MASOUD 0099
فقط هوندا کیلیک 🛵🛵
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster