دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ایلان ماسک می‌خواهد توییتر مانند ویدیوها، تعداد بازدیدهای توییت‌ها را هم به‌طور واضح برای کاربران به نمایش بگذارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
از زمان تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، تغییرات زیادی در این شبکه اجتماعی رخ داده اما این تمام ماجرا نیست و ظاهراً باید منتظر قابلیت‌های دیگری هم باشیم. مدیرعامل جدید توییتر حالا گفته این شبکه اجتماعی را به قابلیتی مجهز می‌کند تا کاربران راحت‌تر متوجه شوند چه تعداد افراد توییت‌های آن‌ها را خوانده‌اند.
ایلان ماسک در توییتر گفته که بسیاری از افراد هر روز از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند و توییت‌ها را می‌خوانند، اما هرگز توییتی منتشر نمی‌کنند. به همین دلیل از آن‌ها خواسته در گفتگوها شرکت کنند.
در واکنش به این گفته ماسک، کاربری گفته که پاسخ‌های زیادی به توییت‌ها می‌دهد، اما هیچ کاربری آن‌‌ها را نمی‌خواند. ثروتمندترین فرد جهان در پاسخ گفته کاربران می‌توانند به تحلیلی از توییت‌های خود دسترسی پیدا کنند و گزینه‌ای برای این‌کار زیر توییت وجود دارد.
ماسک همچنین گفته تعداد افرادی که توییت‌ها را می‌خوانند، نسبت به افرادی که به آن‌ها پاسخ می‌دهند، ریتوییت یا لایک می‌کنند، 1000 درصد بیشتر است. بنابراین می‌خواهد چنین موضوعی واضح‌تر در اختیار کاربران قرار بگیرد.
مدیرعامل جدید توییتر در توییتی به این موضوع اشاره کرده که این شبکه اجتماعی شروع به نمایش تعداد بازدیدها برای همه توییت‌ها می‌کند، درست مانند قابلیتی که هم‌اکنون برای تمام ویدیوها در دسترس است. این سیستم عملکرد بهتری نسبت به دکمه تحلیل وضعیت توییت کنونی خواهد داشت و حس بهتری را به کاربر منتقل خواهد کرد، البته هنوز نمی‌دانیم این سیستم چه زمانی به توییتر اضافه می‌شود.
ایلان ماسک می‌خواهد به باور خودش، آزادی بیان را به توییتر برگرداند و در همین راستا دست به اقدامات مختلفی زده، از جمله بازگرداندن حساب‌های مسدودشده از جمله رئیس جمهور سابق آمریکا، دونالد ترامپ. ظاهراً نمایش تعداد بازدید توییت‌ها هم یکی دیگر از این اقدامات به حساب می‌آید.
باید منتظر ماند و دید این اقدامات در نهایت به نفع توییتر تمام می‌شود یا اینکه ایلان ماسک شبکه اجتماعی تحت مالکیتش را به نابودی می‌کشاند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster