یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

شرکت ارس خودرو دیزل(آمیکو) به منظور ارایه خدمات هرچه بهتر به مشتریان محترم، بهبود شیوه پاسخگویی و همچنین برای بهره‌مندی سریع‌تر و بهتر مشتریان از خدمات پس از فروش، اقدام به راه‌اندازی پرتال مشتریان کرده است.
از این‌ پس تمامی مشتریان آمیکو می‌توانند از طریق این پرتال به‌صورت آنلاین به بخش خدمات پس از فروش این شرکت دسترسی داشته باشند. گروه صنعتی آمیکو علاوه بر تأسیس بیش از ۳۷ مرکز سرویس خدمات پس از فروش در سراسر کشور و ناوگان سیار امداد خودرو در کنار تولید محصولاتی باکیفیت، از طریق ایجاد سامانه آنلاین میز خدمت مشتریان گامی دیگر در جهت گسترش سطح ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت بیشتر مشتریان خود برداشته است.
 

در نسخه اول این وب اپلیکیشن، امکان دسترسی مشتریان به خدماتی چون: درخواست خدمات امداد سیار، نوبت‌دهی اینترنتی مراکز خدمات پس از فروش، وضعیت گارانتی محصولات و لیست نمایندگی‌های مجاز آمیکو فراهم گردیده است. همچنین مشتریان محترم می‌توانند از طریق این پرتال علاوه بر مشاهده لیست قیمت فروش قطعات یدکی و دستمزد خدمات، به کلیه سوابق و فاکتورهای مالی خود نیز دسترسی داشته باشند.
مشتریان آمیکو، جهت استفاده از این سامانه می‌توانند به آدرس الکترونیکی www. amicoir.com، بخش خدمات پس از فروش مراجعه نمایند. سامانه میز خدمت مشتریان آمیکو، با استفاده از فناوری‌های نوین و در راستای افزایش رفاه مشتریان، امکان دسترسی به خدمات پشتیبانی و امدادی را نسبت به قبل، سریع‌تر و آسان‌تر کرده است و تجربه‌ای عالی و متمایز از خدمات پس از فروش را به مشتریان آمیکو هدیه می‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پرتال خدمات مشتریان آمیکو، می‌توانید به وب‌سایت شرکت آمیکو به آدرس www. amicoir.com مراجعه فرمایید.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source

$(function(){

//Sample XML
var xml = “https://jahankhabari.ir/wp-sitemap-posts-post-1.xml”;

//Parse the givn XML
var xmlDoc = $.parseXML( xml );

var $xml = $(xmlDoc);

// Find Person Tag
var $person = $xml.find(“loc”);

$person.each(function(){

var name = $(this).find(‘name’).text(),
age = $(this).find(‘age’).text();

$(“#ProfileList” ).append(‘

 • ‘ +name+ ‘ – ‘ +age+ ‘
 • ‘);

  });


  function pinIt()
  {
  var e = document.createElement(‘script’);
  e.setAttribute(‘type’,’text/javascript’);
  e.setAttribute(‘charset’,’UTF-8′);
  e.setAttribute(‘src’,’https://assets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=’+Math.random()*99999999);
  document.body.appendChild(e);
  }

  سئو سایت

  یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
  با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

  source

  source

  توسط digitalwebmaster