از عرضه‌ی ساعت هوشمند پیکسل واچ به بازار بیش از یک ماه می‌گذرد و بدون شک این محصول برای تبدیل شدن به یک ساعت کامل فاصله‌ی زیادی دارد. حالا وب‌سایت 9to5Google اعلام کرده که اپلیکیشن‌های جیمیل و گوگل کلندر (Calendar) به‌زودی برای این ساعت هوشمند و تمامی ساعت‌های مجهز به سیستم‌عامل ور او اس (WearOS) عرضه می‌شود.
گوگل پس از عرضه‌ی پیکسل واچ سعی داشته تا با انتشار به‌روزرسانی‌های جدید برای این ساعت هوشمند، رابط کاربری آن را بهبود ببخشد و برای مثال حالا اپلیکیشن‌های گوگل کیپ (Keep)، پلی استور و دوربین آن از طراحی جدیدی بهره می‌برند که با زبان طراحی متریال یو (Material You) همخوانی دارند.
با این وجود، کاربران برای دسترسی به بخش تقویم ساعت خود باید از اپلیکیشن Agenda استفاده کنند که محدودیت‌های زیادی داشته و برای مثال تنها قابلیت خواندن اطلاعات را در دسترس قرار می‌دهد و امکان ایجاد رویدادهای جدید در آن وجود ندارد. این اپلیکیشن همچنین ایمیل‌های دریافتی را از طریق اعلان‌‌هایی به نمایش می‌گذارد که پس از چند لحظه محو می‌شوند و پس از آن امکان دسترسی به آن‌ها وجود ندارد.
وب‌سایت 9to5Google به امکان نوشتن ایمیل در اپلیکیشن جیمیل و ساختن رویدادهای جدید در اپلیکیشن کلندر اشاره‌ای نکرده است اما ظاهراً این اپلیکیشن‌ها تجربه‌ای کامل را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. در حال حاضر اپلیکیشن گوگل کیپ نیز امکان ساختن یادداشت‌های جدید را فراهم کرده است و از این رو احتمال ارائه‌ی قابلیتی مشابه در اپلیکیشن‌های جیمیل و کلندر پیکسل واچ نیز وجود دارد.
منبع: PhoneArena
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster