سامسونگ قصد دارد کیفیت تماس در گوشی های میان رده را با کمک قابلیت فوکوس صوتی افزایش دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اعلام سامسونگ قابلیت فوکوس صوتی Voice Focus در گوشی های میان رده نیز ارایه خواهد شد. برای نخستین بار این ویژگی در گوشی گلکسی F23 5G ارائه شد و […]
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
سامسونگ قصد دارد کیفیت تماس در گوشی های میان رده را با کمک قابلیت فوکوس صوتی افزایش دهد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اعلام سامسونگ قابلیت فوکوس صوتی Voice Focus در گوشی های میان رده نیز ارایه خواهد شد. برای نخستین بار این ویژگی در گوشی گلکسی F23 5G ارائه شد و پس از آن در گوشی M33 و M53 5G نیز قرار گرفت. بنظر می رسد سامسونگ قصد دارد این قابلیت را در اکثر گوشی های میان رده سری A ارائه کند.
طبق گزارش منتشر شده توسط سم موبایل، با دریافت بروزرسانی جدید One UI 5 توسط گوشی های نظیر قابلیت فوکوس صوتی نیز در آنها ارائه میشود. این قابلیت باعث افزایش کیفیت تماس های صوتی در هر دو طرف خواهد شد. بدین ترتیب تماس گیرنده و شنونده صدا را واضح تر و شفاف تر می شنوند. در واقع با فیلتر شدن نویز پس زمینه فرکانس های صوتی بیشتری دریافت می شود که به بهبود صداها کمک می کند. از مهمترین مزیت این قابلیت سازگاری آن با برنامه هایی نظیر واتساپ، تیمز، گوگل میت و زوم است.
طبق اعلام سامسونگ هند فوکوس صوتی به زودی در گوشی های فعال خواهد شد. هنوز مشخص نیست کاربران دیگر مناطق تیز به این قابلیت دسترسی خواهند داشت یا خیر. کاربران سری گلکسی A به زودی بروزرسانی One UI 5 مبتنی بر اندروید ۱۳ را دریافت خواهند کرد. این بروزرسانی از مدت ها پیش در حال انتشار کشورهای مختلف است. بنظر می رسد تعداد گوشی های سامسونگ که قرار است قابلیت فوکوس صوتی را دریافت کنند بیشتر خواهد بود.
تبلیغات :
buy Neuralink
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster